Fener taraftarları ruh çağıracak

Fener taraftarları ruh çağıracak.10590
  • Giriş : 12.12.2008 / 08:32:00

Avrupa hayalleri suya düşen Fenerbahçe için taraftarlar takımda ruhun kaybolduğunu söylüyor ve takımın başına bir nevi ‘ruh çağırma’ seansıyla gerçek Fenerbahçelilerin geçmesini istiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Avrupa hayalleri suya düşen Fenerbahçe için taraftarlar takımda ruhun kaybolduğunu söylüyor ve takımın başına bir nevi 'ruh çağırma' seansıyla gerçek Fenerbahçelilerin geçmesini istiyor.

Fenerbahçe'nin Turkcell Süper Lig'de son haftalardaki yükselişine rağmen Avrupa arenasında aldığı başarısız sonuçlar sarı-lacivertli taraftarları kızdırdı.

Şampiyonlar Ligi'nde UEFA Kupası'na kalmak için dün oynanan Dinamo Kiev maçının ardından antu.com adlı sitesinde taraftarlar, yaptığı hata ile takımın gol yemesine neden olan Volkan'ı topa tutarken artık Aragones'in Fenerbahçe'nin başında olmasını istemediklerini dile getirdiler.

"O Forma Sana Büyük Volkan"

İlginç yorumların olduğu sitede kaliteli yabancı bir kaleci alınmasını isteyen taraftarlar da bulunuyor yedek kaleci Volkan Babacan'ın kaleye geçirilmesini isteyen de.

"Fenerbahçe forması Volkana biraz büyük bence. Yediği gol tam bir facia o neydi öyle sanki uzun atlama yapıyor gibiydi" diyerek Volkan'a tepkisini ifade eden bir taraftara, sarı-lacivertli formaya gönül veren bir başkası "Yeter Volkan Yeter... Allah aşkına yeter..." sözleriyle katılıyor.

Grisales_cem rumuzlu taraftar "Olmadı Volkan‚ sanırım olmayacak da..." sözleriyle tepkisini belirtirken sptrsrht1907 rumuzlu taraftar "Git artık üzülüyorum ama git", Fenerim1907Nürnberg rumuzlu taraftar ise "Bırak şu kaleyi artık Volkan... Bırak..." sözleri ile düşüncelerini ortaya koyuyor.

"Aragones Takımdaki Heyecanı Bitirdi"

Öte yandan sitede yapılan bir ankete göre Güiza hayal kırıklığı yaratan yabancı transfer seçilirken Aragones'e oynattığı futbolla ilgili sorular yöneltiliyor ve eleştiri bombardımanına tutuluyor.

Takımın bu haliyle kendilerini küstürdüğünü söyleyen taraftarların Aragones'i topa tuttukları yorumları şunlar:

"Deniz Barış nerede?", "Güiza ve Josico gibi 2.sınıf futbolcuları bu takıma o getirdi", "En zayıf maçlarda dahi çift ön libero oynattı", "Takımda hiçbir heyecan yok", "Her takım kaybeder elbet. En iyiler bile mağlup olur ama mücadele etmemenin bahanesi yok."

"Ruh Çağırma"

Takımın sergilediği kötü futboldan ve alınan bunca başarısız sonuçtan sonra hala Aragones'in takımda tutulmasını içine sindiremeyen bir grup taraftar ise bir nevi 'ruh çağırma' seansıyla eski günleri yad ediyor ve gerçek Fenerbahçelilerin takımın başına geçirilmesini istiyor.

Yellow Passion rumuzlu bir taraftarın yaptığı yorumla yönetimin kararlarına ver yansın ederken, Rıdvan Dilmen'in takımın başında sadece 5 maç tutulduğunu hatırlatarak şunları söylüyor: "Hep futbolcularda Fenerbahçe ruhu arıyoruz‚ ütopya da olsa kanı sarı-lacivert aksın istiyoruz. Kabul edelim etmeyelim Tuncay gibi hırslı ve mücadeleci olsun‚ forması sırılsıklam olsun istiyoruz da, neden kanı sarı-lacivert akan‚ hırslı ve mücadeleci‚ Fenerbahçe'de forma giymiş ve formanın hakkını vermiş teknik direktör istemiyoruz?Neden bir Aykut´a neden bir Rıdvan´a‚ neden kendi evlatlarımıza şans vermiyoruz? Şimdi kimse Rıdvan´a şans verdik demesin‚ 5 maç takımın başında kalmış; takım 3 galibiyet 2 beraberlik almış‚ 11 atmış 3 yemiş ve başarısız (!) Rıdvan istifa et(tiril)miş.

Aykut´un son Ankara maçında maçı kazanmak için elinden geleni yaptıktan sonra karşılaşma ardından çıkıp da yüreklice "Ben Fenerbahçeliyim" diyebilmesi profesyonel bir teknik adamın zekasını ortaya koymuyor mu? Kastettiğim kişiler bunun gibi kişilerdir işte."

MEDYASPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*