Fener tek tek yalanladı

Fener tek tek yalanladı.14331
  • Giriş : 24.12.2007 / 17:15:00

Fenerbahçe Kulübü, bazı basın organlarında futbolcularına yönelik çıkan transfer haberlerinin doğru olmadığını açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sarı-lacivertli kulüpden yapılan yazılı açıklamada, kulübe hiç bir futbolcusu için teklif gelmediği belirtildi. Fenerbahçe tarafından yayımlanan bildiride şu sözlere yer verildi.

Futbolcuları Semih'in her gün bir takıma transfer edildiğini belirten sarı-lacivertli kulüp, " Gazetelerde futbolcumuz Semih Şentürk'e bazı Avrupa kulüplerinin talip olduğu şeklinde haberler yer almaktadır. Kulübümüze ulaşan herhangi bir resmi teklif söz konusu değildir. Ayrıca kulübümüz Semih Şentürk ile yollarını kesinlikle ayırmayı düşünmemektedir. Bu oyuncumuzun da sözleşmesi yenilenecektir" denildi.

- APPİAH İLE İLGİLİ TRANSFER HABERLERİ YALAN -

Appiah'ın sağlık problemleri olduğunu belirten Fenerbahçe Kulübü, "Bugün tarihli gazetelerde futbolcumuz Appiah'ın İtalya'da Juventus takımı ile görüştüğünü iddia etmektedir. Sağlık sorunları olan oyuncumuz şu an tedavi süreci ile ilgilenmektedir. Kendisi ile ilgili çıkan her tür transfer haberi yalandır. Basınımızı Appiah'ın sağlığı ve transferi konusunda yalan haberlere son vermeye davet ediyoruz" ifadesi kullanıldı.

- MEHMET AURELİO İLE 1 YIL DAHA SÖZLEŞMEMİZ VAR -

Mehmet Aurelio hakkındaki transfer haberlerinide yalanlayan Fenerbahçe, "Son günlerde gazetelerde futbolcumuz Aurelio'nun Valencia takımı ile anlaştığı ya da bizim kendisi ile masaya oturup anlaşmaya varamadığımız şeklinde haberler yer almaktadır. Aurelio'nun kulübümüz ile sezon sonuna kadar sözleşmesi artı bir yıl daha opsiyonu vardır. Dolayısıyla şu ana kadar bu oyuncumuz ile herhangi bir görüşme de yapılmamıştır. Ayrıca gazetelerin iddia ettiği gibi Valencia kulübünden bize ulaşmış resmi bir teklif de bulunmamaktadır. Basınımızı sadece menajerlerin yaydığı dedikodulara inanarak yalan transfer haberleri yapmamaya davet ediyoruz" açıklaması yapıldı.

- RONALDO VE FRED İLE İLGİLENMİYORUZ -

Fenerbahçe'nin Ronaldo ve Fred ile ilgilendiği yolundaki haberleride yalanlayan sarı-lacivertli kulüp, "Basınımızda bir süredir Ronaldo'yu transfer edeceğimize dair haberler yayınlamaktadır. Bugün tarihli Sabah, Takvim, Fotogol ve Fotospor gazeteleri bu oyuncu ile görüşeceğimiz ya da teknik direktörümüz Zico'nun kendisi ile buluşup transfer görüşmesi yapacağını iddia etmektedirler. Ayrıca Star gazetesi de Fred adlı oyuncuyu transfer edeceğimizi yazmaktadır Söz konusu haberler doğru değildir. Bu futbolcular ile ilgilenmiyoruz ve herhangi bir transfer çalışmamız bulunmamaktadır" denildi.

- KEZMAN AYRILMAYI DÜŞÜNMÜYOR -

Futbolcuları Kezman'ın teknik direktörü Zico ile bir toplantı yaptığını doğruluyan Fenerbahçe Kulübü, "Bugün tarihli bazı gazetelerin spor sayfalarında futbolcumuz Mateja Kezman'ın teknik direktörümüz Zico ile tartıştığı, takımdan ayrılacağı şeklinde haberler yer almaktadır. Söz konusu haberler doğru değildir. Oyuncumuzun maç günü Zico ile bir görüşmesi olmuş ancak bu kesinlikle tartışma şeklinde olmamıştır. Ayrıca bu görüşme neticesinde oyuncumuz, hakkındaki gidiyor iddialarına karşılık kesinlikle bir yere gitmediğini ve Fenerbahçe'nin futbolcusu olduğunu belirtmiştir. Kezman gazetelerde iddia edildiği üzere takımdan ayrılmayı kesinlikle düşünmemektedir" açıklaması yapıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious