Fener Tuncay'ı kiralıyacak!

Fener Tuncay'ı kiralıyacak!.10886
  • Giriş : 26.09.2007 / 08:25:00

Zico'nun Bursaspor maçı sonrasında yöneticilerle görüşerek, "Bu takımı ateşleyen isim Tuncay'dı. O gittikten sonra tempomuz da gücümüz de düştü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bizim ilacımız Tuncay" dediği öğrenildi. Brezilyalı hocanın bu sözleri üzerine Ocak 2008'de yapılacak transferler için ilk sıraya Tuncay Şanlı yerleşti. Yöneticiler, Middlesbrough'da mutsuz günler geçiren Türk yıldızı kiralamak için İngiliz kulübünün kapısını çalacaklar

Zico'nun prensiydi
Fenerbahçe'nin Süper Lig'in geride kalan 6 haftasında lider Galatasaray'ın 7 puan gerisine düşmesi, yönetim ve teknik heyeti alarma geçirdi... Sarı-lacivertli yöneticilerin, Bursaspor maçından sonra teknik direktör Zico ile bir toplantı yaparak durum değerlendirmesinde bulundukları belirtildi. Toplantıda Brezilyalı hocanın Fenerbahçeli yöneticilere şunları söylediği öğrenildi: "Avrupa vitrin olduğu için İnter maçında futbolcularımız gerçek güçlerini ortaya koyarak süper oynadılar. Ama ligdeki durumumuz gördüğünüz gibi hiç iyi değil.

Ocak'ta dönebilir
Geçen sezon maçlarda geriye düştüğümüz veya zorlandığımız anlarda Tuncay Şanlı sahneye çıkıyordu. Golleri ve inanılmaz mücadelesi ile takımı ve tribünleri ateşliyordu. O gittikten sonra tempomuz ve gücümüz azaldı. Onun gibisini bulmak çok zor. Bu takımın ilacı Tuncay Şanlı." Zico'nun takımla ilgili bu sözleri üzerine Ocak 2008'de yapılacak transferler için bir numaralı gündem maddesi bir anda Tuncay Şanlı oldu. Yönetimin, Ocak ayındaki ara transfer döneminde Tuncay Şanlı'yı kiralamak için Middlesbrough kulübünün kapısını çalacağı ifade edildi.

FOTOMAÇ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious