Fenerbahçe, Fenerbahçe gibi oynamıyor!

Fenerbahçe, Fenerbahçe gibi oynamıyor!.16232
  • Giriş : 03.09.2007 / 09:57:00

Oftaş karşısındaki kötü futbola çok sinirlenen Aziz Yıldırım, "Fenerbahçe gibi oynamadık" diye konuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe'nin Gençlerbirliği Oftaş karşısında kötü oynayıp 2 puan kaybetmesi, başkan Aziz Yıldırım’ı sinirlendirdi. Maçtan sonra 19 Mayıs Stadı’nda yönetici arkadaşlarıyla maçın değerlendirmesini yapan Yıldırım, futbolculara çok kızdığını açıkça dile getirdi.

Takımının sahada adeta yürüyerek Futbol oynadığını ifade eden Yıldırım, "Yürüyerek maç kazanamazsınız. Rakip oynadı, biz seyrettik. Attığımız golün dışında doğru dürüst gol pozisyonumuz bile yoktu. Fenerbahçe gibi oynamadık" dedi. Öte yandan, maçın 19. dakikasında geçirdiği sakatlık nedeniyle maçı yarım bırakan Edu’nun durumu bugün belli olacak.

Bu saatte oynatmak cinayet

Sarı lacivertli kulübün asbaşkanı Nihat Özbağı da karşılaşmanın erken saatte oynatılması nedeniyle Futbol Federasyonu’na tepki gösterdi. Özbağı, hakem Barış Şimşek’i de eleştirerek, "İyi niyetli değildi. Yanlı davrandı, aleyhimize hatalı kararlar verdi" dedi.

Oftaşlılar verilmeyen gole tepkili

Öte yandan, Oftaşlılılar da 87. dakikada Sterjovski’nin attığı golü ofsayt gerekçesiyle iptal ettiği için Barış Şimşek’e tepki gösterdi. Pozisyonun kahramanı Sterjovski, "Ofsayt yoktu" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious