Fenerbahçe, Kiev'e geldi

  • Giriş : 08.08.2006 / 00:00:00

Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi maçı için Kiev'e geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Borispol Havalimanı'na gelen Sarı lacivertli takımı, bir grup taraftar tezahüratlarla karşıladı.

Fenerbahçe kafilesinde en büyük ilgiyi takımdan ayrılması gündeme gelen Fransız futbolcu Nicolas Anelka gördü. Sarı lacivertli kafilede, Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticilerle birlikte, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ve eski yöneticilerden Mehmet Ali Aydınlar da yer aldı.

Fenerbahçeli taraftarlar, Sarı lacivertli futbolcularla havaalanında bol bol fotoğraf çektirip, futbolculardan imza aldılar. Kafile, daha sonra kalacağı otele hareket etti.

ZİCO:"DİNAMO KİEV'İ CİDDİYE ALIYORUZ"

Karşılaşmanın oynanacağı statta takım kaptanı Ümit Özat ile bir basın toplantısı düzenleyen Fenerbahçe Teknik Direktörü Arthur Zico, Dinamo Kiev maçının kendileri için çok önemli olduğunu belirterek,"Şampiyonlar Ligi'ne katılmamız için Dinamo Kiev maçı bizim için çok önemli. Rakibimizi ciddiye alıyoruz. Rakibimizi yakından takip ettik. Son bilgileri yarın futbolculara vereceğim ve sahaya çıkacağız" diye konuştu.

Takım kaptanı Ümit Özat ise, Dinamo Kiev maçlarını geçerek Şampiyonlar Ligi'ne katılmak istediklerini kaydederek,"100. yılımızda Şampiyonlar Ligi'ne katılıp başarılı olmak istiyoruz. Geçen yılki başarısızlığımızı taraftarımıza affettirmek istiyoruz" şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious