"Fenerbahçe benim ikinci evim"

  • Giriş : 02.02.2009 / 15:02:00

Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı oyuncusu Tammy Sutton Brown, sarı-lacivertli takımda çok mutlu olduğunu belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sutton Brown, Fenerbahçe Dergisi'nde yer alan röportajında, 3. sezondur sarı-lacivertli takımda oynadığını belirterek, ''Fenerbahçe'yi ve İstanbul'u çok seviyorum. Burada çok güzel zaman geçirdim. Koçumuz ve tüm takım arkadaşlarım, herkes mükemmel. Burası benim ikinci evim gibi'' dedi.

Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi'nde lider olduklarını ifade eden Sutton Brown, şunları kaydetti:

''Şu ana kadar başarılı bir performans gösterdiğimizi düşünüyorum. Takımda harika oyuncular var. Cappie Pondexter da 2 yıl boyunca buradaydı. Dediğim gibi çok yetenekli oyuncularımız var. Şu ana kadar oldukça iyi bir yıl geçirdik. Elbette önümüzde daha koca bir ikinci yarı var. Bunun yanı sıra yeni oyuncular katılıyor aramıza. Katie Smith kesinlikle bize çok yardımcı olacaktır. Kendisi harika bir oyuncu ve onunla aynı takımda oynamayı sabırsızlıkla bekliyorum.''

FIBA Bayanlar Avrupa Ligi'nde bundan önceki 2 sezonda önemli başarılar elde ettiklerini anlatan Sutton Brown, ''Play-offlara, ikinci turlara yükselmeyi başardık ama 'Dörtlü Final'e bir türlü ulaşamıyorduk. Bu yıl ise şansımız iyi gözüküyor. Avrupa Ligi gerçekten çok zor bir lig. Çünkü Avrupa'nın en iyi takımları ile mücadele ediyorsunuz. Gerçekten ilginç bir maraton olacak. Umuyorum, bu yıl 'Dörtlü Final'e kalmayı başaracağız. Hedefimiz her zaman bu'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*