Fenerbahçe buzları eritiyor

Fenerbahçe buzları eritiyor.7384
  • Giriş : 20.02.2009 / 08:59:00

F.Bahçe'nin genç yöneticileri Koç, Yıldırım ve Temelli, Yalçın'ın evinde yabancı ve yerli futbolcularla biraraya geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Basınla ve taraftarla da buzların erimesi için düğmeye basıldı.

F.Bahçe lig yarışında yeniden iddialı konuma gelmeyi hedeflerken, yönetimdeki genç isimler harekete geçti. Sabah'dan Deniz Derinsu'nun haberine göre, genç yöneticiler Ali Koç, Ali Yıldırım ve Ömer Temelli, Neşet Yalçın'ın evinde geçen hafta biraraya gelerek bir durum değerlendirmesi yaptılar. Başkan Aziz Yıldırım'ın Basketbol maçı için Zagreb'te olduğu zaman diliminde yapılan toplantıya bu genç yöneticilerin yanı sıra Alex, Lugano, Deivid, Edu, Güiza ve R.Carlos ile bazı Türk futbolcular da katıldı. Bir yandan Basketbol maçı seyredilirken, bir yandan da futbolculara şu mesaj verildi: "Artık bu saatten sonra Aragones'e tepkileri unutun. O da başkan da yönetim de protesto edildi. Böyle giderse sıra sizde. Bundan sonra ne yaparsanız kendiniz ve takım için yapacaksınız." Genç yöneticilerin fitili ateşlemesi meyvesini hemen verdi ve Hacettepe karşısında 7-0'lık skor geldi.

100 BİN DOLAR PRİM

Bu toplantının yanı sıra medyayla olan sıkıntıları çözmek için de kollar sıvandı. Kurumsal ilişkilerden sorumlu yönetici Koç, önce Hacettepe maçında görev yapan gazetecilerin çalışma ortamını yerinde inceledi ve eksikleri sordu. Ardından çarşamba akşam idmanı sırasında Samandıra'daki basın merkezine gelen Koç, yine eksikleri sorarken çalışma ortamının düzeltileceğini söyledi. Stattan sorumlu yönetici Temelli de düğmeye bastı. Statta gruplar arasında kopukluğu gidermeyi hedefleyen Temelli, yaptığı görüşmelerle eskisi gibi 12. adamın kol kola, omuz omuza destek vereceği ortamı yaratmaya çalışıyor. Daha çok mali işlerden sorumlu olan yönetici Yıldırım ise G.Birliği maçı için 100 bin dolar prim verilmesi için gerekli ortamı yarattı. Böylece uzun süredir moralsiz olan takıma maddi de olsa bir moral verilmesi hedeflendi.

ARAGONES BU İŞE BOZULDU

Yönetici Neşet Yalçın'ın evinde bazı yöneticilerle bir grup futbolcunun bir araya geldiğini öğrenen Aragones'in bu duruma bozulduğu öğrenildi. Sezon sonunda takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan İspanyol teknik adamın, yakın çevresine davet edilmediği için genc yöneticilere sitemde bulunduğu öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*