Fenerbahçe çalışmaya başladı

Fenerbahçe çalışmaya başladı.11247
  • Giriş : 31.12.2008 / 09:20:00
  • Güncelleme : 31.12.2008 / 09:22:59

Turkcell Süper Lig'e verilen arada 10 gün izin yapan Fenerbahçeli futbolcular, Fortis Türkiye Kupası ve lig maçlarının hazırlıklarına başladılar...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Teknik direktör Luis Aragones yönetiminde Samandıra Kamp Merkezi'nde toplanan sarı-lacivertliler, sezonun ikinci bölümü için ilk çalışmasını yaptılar. Başındaki 15 dakikalık bölümü basın mensuplarına açık tutulan antrenmanda sarı-lacivertliler, İspanyol çalıştırıcının saha içinde yaptığı kısa toplantının ardından bir bölümü kardan temizlenmiş sahada çalıştılar.

Antrenman öncesinde, futbolcuların 10 günlük tatilde aldıkları fazla kiloların belirlenmesi için ölçüm yapıldığı bildirildi. Futbolcuların kilolarının, yarın sabah bir kez daha yapılacak ölçümler sonucunda teknik heyete rapor edileceği ifade edildi.

-SEMİH KOŞU YAPTI-

Sarı-lacivertlilerin sezonun ikinci bölümü için yaptığı ilk çalışmaya, tüm futbolcular katıldı.

Semih, fizyoterapist eşliğinde takımdan ayrı koşu yaparken, sarı-lacivertli futbolcunun 3-4 gün daha takımdan ayrı koşu yaparak çalışmalarını sürdüreceği ifade edildi. Semih'in tedavisinde herşeyin planlandığı gibi gittiği bildirildi.

Antrenmana, İstanbul'a yeni gelen Güiza da katıldı.

-SAMANDIRA'DA KAMP-

Sezonun ikinci bölümü için çalışmalarını İstanbul'da sürdürecek sarı-lacivertliler, kamp ortamını Samandıra'da yaşayacak.

Çalışmalarını, yarın sabah gerçekleştireceği antrenmanla sürdürecek sarı-lacivertli ekip, 1 Ocak'ta izin yapacak. 2, 3 ve 4 Ocak tarihlerinde Samandıra Kamp Merkezi'nde her gün çift antrenman yapacak sarı-lacivertliler, antrenman aralarını da tesislerde geçirecekler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*