Fenerbahçe Carew'i istiyor

Fenerbahçe Carew'i istiyor.19765
  • Giriş : 22.09.2007 / 11:41:00

Fenerbahçe, John Carew'le Ocak ayı için anlaştı. İngiltere'nin Aston Villa takımında oynayan Norveçli golcünün menajeri Per Flod, Sarı-Lacivertli yöneticilere, "Carew Fenerbahçe'ye gelmeyi çok istiyor. Aston Villa'yla anlaşırsanız bu iş olur" diye garanti

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Carew'den yeşil ışık
Inter galibiyeti sonrasında forvet transferi için arayışlara hız veren Sarı-Lacivertli yönetimin resmi teklif sunduğu John Carew'in menajeri Per Flod'un, "İngiltere'de çok mutsuz. Eğer Aston Villa'yı ikna ederseniz bu iş olur" dediği öğrenildi.

Uslu, Flod'la görüştü
Şampiyonlar Ligi'nde yaşanan Inter zaferi sonrasında gruptan çıkma umutları artan Fenerbahçe yönetimi, transfer için kolları sıvadı..

Inter'li Adriano ve Aston Villa'lı John Carew'den birisini ara transferde kadrosuna katmak isteyen Sarı-Lacivertliler'in çok olumlu bir adım attığı öğrenildi.

Asbaşkan Mahmut Uslu'nun, bir süredir temas halinde olunan Carew'in menajerine resmi teklifi ilettiği ifade ediliyor.

Önce Villa'yla anlaşın
Uslu'nun önceki gün Per Flod'la bir araya geldiği ve Carew'in transferi konusunda olumlu yanıt aldığı iddia edildi. Flod'un, "Carew, hocasıyla sorunlar yaşadığı için Aston Villa'da çok mutsuz. İngiltere'de kalmak da istemiyor. Futbolcum teklifinizi çok olumlu buldu. Fakat şu anda Aston Villa'nın oyuncusu ve öncelikle onlarla anlaşmanız gerekiyor" diye konuştuğu öğrenildi.

Maliyeti düşük
İkilinin bu sıcak ve olumlu görüşme sonrasında yakın bir tarihte yeniden buluşmak üzere randevulaştığı belirtiliyor. Fenerbahçe yönetiminin, yaşanan gelişmeler ve maliyetin 10 milyon euroyu aşmayacak olmasından dolayı John Carew'i listenin ilk sırasına aldığı ifade ediliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious