Fenerbahçe dünya kulübü!

Fenerbahçe dünya kulübü!.15141
  • Giriş : 12.06.2007 / 20:31:00

FB Asbaşkanı Mahmut Uslu, basketbolda kazandıkları başarıların teknik heyet ve oyuncuların yanı sıra kendi misyonlarını görüp de en zor günlerinde bile yanlarında olan kişilerin eseri olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe TV'de yayınlanan ''Potada Fener'' programına katılan Mahmut Uslu, Basketbol şubesinin faaliyetleri hakkında soruları yanıtladı.

1998 yılından bu yana gelen süreçte Fenerbahçe Basketbol takımlarının büyük ilerleme gösterdiğini kaydeden Uslu, hem altyapılarda, hem de (A) takımlar seviyesinde önemli başarılar elde ettiklerini söyledi.

Uslu, ''Ben 2000 yılından bu yana bu oluşumun içine dahil oldum. O yıldan bu yana denizde damla olarak Fenerbahçemize katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Kazandığımız başarılar teknik heyet ve oyuncularımızın yanı sıra bizim misyonumuzu görüp de en zor günümüzde bile yanımızda olan kişilerin eseri'' diye konuştu.

Asbaşkan Mahmut Uslu, Fenerbahçe Kulübü'nün kurumsal olup olmadığıyla ilgili bir soruya, ''Yüzde 100 kurumsal oldu diyemeyiz. Ama bu seviye yüzde 60-70'lerde bulunuyor. Geriye kalan yüzde 30-40'lık durumu da kurumsal hale getirirsek, önümüzde kimsenin durabileceğine inanmıyorum'' yanıtını verdi.

Uslu, ''8 yıl önce yurt dışına gittiğimizde Fenerbahçe'ye başka şekilde bakılıyordu. Şimdi ise dünya kulübü olma yolunda değil, dünya kulübü olmuş durumda. Basketbol için de aynısı geçerli. Çünkü ne söz verdiysek yüzde 99 yerine getirdik'' dedi.

MARATON

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious