Fenerbahçe Hamit'i çok istedi

Fenerbahçe Hamit'i çok istedi.10093
  • Giriş : 26.06.2009 / 20:53:00

Hamit Altıntop'un menajeri Rıza Fazeli F.Bahçeli teknik adam ve yöneticilerin oyuncuyu çok istediklerini belirtip şu açıklamalarda bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Hamit Altıntop'un İranlı menajeri Rıza Fazeli futbolcunun Türkiye'de 4 büyük takımdan da teklif aldığını ancak kesin olarak Bayern Münih'te kalacağını söyledi.

Hamit Altıntop'un İranlı menajeri Rıza Fazeli Hamit Altıntop kesin olarak Bayern Münih'te kalacağını söyledi.

Radyospor'a konuşan Fazeli, Hamit'in kardeşi Halil'le birlikte Türkiye'de Fenerbahçeli yöneticilerle görüştüğü iddiasının doğru olmadığını belirterek, “Hamit, Münih'te mutlu. Sözleşmemiz 1 yıl daha sürüyor” dedi.

Nuri Şahin, Mesut Özil ve Yıldıray Baştürk'ün de menajerliğini yapan Rıza Fazeli, bu futbolcuların kariyerlerini Almanya'da sürdüreceğini, ancak Yıldıray'ın gelecek sezon Türkiye'ye gelmek istediğini sözlerine ekledi.

FENERBAHÇE ÇOK İSTEDİ AMA...

Fazeli, “Hamit Altıntop, Bayer Münih'te kalacak. Bayern'le 1 yıl daha sözleşmemiz var. Bu sezon ikinci sezonu. Ayrıca Hamit Bayern'de çok mutlu. Fenerbahçe teknik direktörü ve yöneticileri Hamit'i çok istediler. Bir görüşme yaptık ama Hamit tercihini Almanya'da kalmaktan yana kullandı.” diye konuştu.

Hamit'in şu anda Almanya'da olduğunun altını çizen Fazeli, “İddia edildiği gibi Türkiye'de tatil yapmıyor. Evet Türkiye'ye gitti. Belli bir bölgede tatil yaptı ama herhangi bir yöneticinin otelinde kalmadı. Tamamen bağımsız tatil yaptı.” dedi.

Fazeli, “Kardeşi Halil'in Türkiye'ye gelmesi Galatasaray'da oynaması Hamit'in düşüncelerini değiştirmez. Herkesin profesyonel kariyeri ve düşünceleri farklı.” şeklinde konuştu.

Hamit'in sadece Fenerbahçe'den değil, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor'dan da teklif aldığını belirten Fazeli, “Ayrıca Avrupa'nın bir çok takımı Hamit'i istiyor. Ama o zaten çok büyük bir kulüpte oynuyor. Bayern Münih Avrupa ve dünyanın en büyük takımlarından. Hamit burada olmaktan çok mutlu.

Biz öncelikle bu sezonu görmek istiyoruz. Bakalım Hamit için nasıl bir sezon olacak. Gelecek ilgili planlarımız şartlara göre elbette değişebilir. Hamit ileride Türkiye'de Futbol oynar mı bilemem. Asla bu soruya yanıt veremem. Ama şu anda çok mutlu olduğunu söyleyebilirim.” dedi.

Gurbetçi futbolcular Mesut Özil, Yıldıray Baştürk ve Nuri Şahin'in de menajeri olduğunu söyleyen Fazelli, bu futbolcular için de Türk takımlarından özellikle Galatasaray ve Fenerbahçe'den teklif aldıklarını belirtti.

"YILDIRAY TÜRKİYE'DE OYNAMAYI DÜŞÜNÜYOR"

Her üç futbolcunun da Almanya'da kalacağını açıklayan Fazeli, “Üçü de büyük futbolcu ve önemli takımlarda oynuyorlar. Nuri ve Mesut çok mutlu ve başarılılar. Yıldıray son dakikada bir değişiklik olmaz ise Almanya'da kalacak ama önümüzdeki sezon Türkiye'de Futbol oynamayı düşünüyor. Hangi takım olacağını söyleyemem” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*