Fenerbahçe ile oynamak şereftir

Fenerbahçe ile oynamak şereftir.10375
  • Giriş : 25.07.2006 / 00:00:00

B36 Torshavn'ın Teknik Direktörü Sigfriour Clementsen, Fenerbahçe gibi büyük bir takımla oynamanın kendileri için şeref olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yapılan son idman öncesinde basın toplantısı düzenleyen Clementsen, Fenerbahçe'nin büyüklüğünü bildiklerini belirterek "Fenerbahçe gibi güçlü bir rakiple oynayacağımız için kendimizi şanslı görüyoruz. Burada olmaktan gurur duyuyoruz. Fenerbahçe gibi büyük bir takımla oynamak şereftir. Ön eleme maçında Fenerbahçe ile yapacağımız maç için çok heyecanlıyız. Umarım güzel bir maç olur." dedi.

Clementsen, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bizim ülkemizde toplam 45 bin kişi yaşıyor. Sadece İstanbul'da 15 milyon insan yaşıyor. Yarınki maç büyük bir maç. Çekişmeli bir maç olacak. Top yuvarlaktır, maçta her şey olabilir. Yarınki maçın sonucunda bu belli olacaktır. Maçta sadece en iyi oyunculara değil, bütün oyunculara dikkat edeceğiz.''

Öte yandan B36 Torshavn yetkilileri, Fenerbahçeli futbolcu Deniz Barış'ın eşinin vefatı nedeniyle üzüntü duyduklarını ifade etti.

-B 36 ŞÜRKÜ SARACOĞLU'NDA ÇALIŞTI-

Bu arada Fenerbahçe'nin rakibi B 36 Torshavn takımı, son çalışmasını Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yaptı. Teknik Direktör Sigfiour Clementsen, oyuncularına ter idmanı yaptırdı. Çalışmanın ilk 15 dakikalık bölümü basına açık yapıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious