Fenerbahçe köşeye sıkıştı

Fenerbahçe köşeye sıkıştı.23883
  • Giriş : 23.05.2009 / 11:17:00

CSKA Moskova’nın, Gökhan Gönül’e transfer teklifinde bulunması F.Bahçe yönetimini köşeye sıkıştırdı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

CSKA Moskova, Gökhan için 5 milyon euro bonservis bedeli teklifiyle İstanbul'a geliyor. Köşeye sıkışan
Fenerbahçe yönetimi ise genç oyuncunun sözleşmesini yenilemek istiyor

5 MİLYON EURO VERİYORLAR

Gökhan Gönül'e CSKA Moskova'nın transfer teklifinde bulunması F.Bahçe yönetimini seferber etti. Gökhan'ı kadrosunda görmek isteyen CSKA Teknik Direktörü Zico bu futbolcunun transfer edilmesi için Rus yetkilere talimat verdi. Fenerbahçe ile 2011 yılına kadar mukavelesi bulunan milli futbolcu için Rus kulübünün temsilcileri sezon bitimi ile birlikte İstanbul'a gelecek ve Fenerbahçe'ye Gökhan için yapacakları resmi teklifi sunacaklar. İlk olarak HABERTÜRK'ün duyurduğu bu transfer girişiminde Rus kulübü yetkililerinin milli futbolcu için 5 milyon Euro'yu gözden çıkardığı belirtildi.

YÜZDE YÜZ ZAM YETMİYOR

Ruslar'ın Gökhan için ciddi olduğunu gören Fenerbahçe yönetimi ise bu futbolcuyu küstürmemek ve takımda
tutabilmek için de mukavelesinde iyileştirmeye gidiyor. Takımda en az ücreti alan Gökhan'a yeni sözleşme yapmayı planlayan yönetim menajeri ile masaya oturacak ve yeni mukavele için anlaşmaya çalışacak.

Ancak ücret konusunda sıkıntı yaşayan genç yıldıza yüzde yüz zam yapılması bile yetmeyecek. Çünkü Gökhan'ın alacağı bu para bile ancak yedek futbolcuların aldığı ücrete eş değer olacak. Bu nedenle yönetim, Gökhan'ı kaçırmamak için ne gerekiyorsa yapacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*