Fenerbahçe Kulübü, yeni yerine taşındı

  • Giriş : 08.06.2006 / 00:00:00

Fenerbahçe'nin Kalamış'ta bulunan yönetim idare Merkezi, Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda yapımı tamamlanan yeni yönetim kurulu binasına taşındı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Modern bir bina yaptıklarını belirten Ekşioğlu, ''Kulümüzün tüm birimleri yeni kulüp binamızda olacak. Başkanımız ve yönetim kurulumuz tüm kararlarını burda alacak. Stadımızda artık yaşayan bir stad oldu'' dedi.

''AZİZ YILDIRIM'IN SAĞLIĞI İYİ''-

Ekşioğlu ayrıca Aziz Yıldırım'ın sağlığı ile ilgili basında çıkan haberler için ise, ''Başkanımız Ankara'da rutin bir sağlık kontrolünden geçti. Altı ayda bir yapılan kontrolünü gerçekleştirdi. Çıkan haberler gerçeği yansıymamaktadır. Umarız başkanımız görevine geri dönecektir. Bizde her Fenerbahçe taraftarı gibi başkanımızı dönmesini bekliyoruz. Gerekli açıklamayı kendisi yapacaktır'' diye konuştu.

Transfer konularınada değinen Asbaşkan İlhan Ekşioğlu, Fatih Tekke konusunda tekliflerini yaptıklarını henüz Trabzonspor kulübünden yanıt gelmediğini söyledi. Ekşioğlu teknik direktör konusunda ise, ''Teknik direktör konusunda sayın Daum'un avukatları ile görüşmeler devam ediyor. Bir sonuca vardığımız zaman açıklama yapacağız'' dedi.

-''35 BİN KOMBİNEMİZ VAR''-

Bu arada Şükrü Saraçoğlu Stadında yapımı tamamlanan 1907 Tribünüde gezdiren Ekşioğlu, dünyada en modern tribüne sahip olduklarını söyledi. Ekşioğlu, ''Fenerium tribünü 3 kısımdan oluşuyor. Toplam kapasitesi 15 bin seyircilik. Dünyanın en iyi tribünlerinden biri. Fenerbahçe taraftarları ile, sponsorları ile büyüyen bir kulüptür. Kurumsalaşma yolunda eksiklerimizi tamamlamak üzereyiz. Taraftarımız mağlubiyet sonrası bile Fenerium mağazalarımızdan rekor seviyede alış veriş yapıyor. Taraftarımız her konuda bizi destekliyor. Stadımızda şuana kadar 30 bin'e yakın kombine kart satıldı. Hedefimiz 35 bin. Şuan İnönü Stadı'nı bitirdik, Ali Sami Yen'e başladık diyebiliriz. Ayrıca 15-16 Haziran'da UEFA yetkileri stadımıza gelip 2008 UEFA ve Şampiyonlar Ligi final maçları için incelemelerde bulunacak.'' dedi.

Öte yandan Şükrü Saraçoğlu stadının 2008 yılında yapılacak olan UEFA ve Şampiyonlar Ligi final maçlarına aday olduğunu söyledi. Ekşioğlu UEFA yetkililerinin inceleme yapmak üzere 15-16 haziran tarihlerinde İstanbul'a geleceğini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious