Fenerbahçe ne yapacak?

Fenerbahçe ne yapacak?.10590
  • Giriş : 27.11.2008 / 14:22:00
  • Güncelleme : 27.11.2008 / 17:10:04

Bu sezon hem ligde, hem de Avrupa Kupaları'nda hayal kırıklığı yaratan Fenerbahçe'de yönetim, devre arası transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Takıma transfer döneminde takviye yapmayı planlayan sarı lacivertli yönetim, araştırmalarını özellikle orta saha bölgesinde yoğunlaştırmış durumda. Maldonado ile yolları ayıracak yönetim, bu mevkiye Aurelio veya Appiah tipinde bir oyuncu arayışı içine girdi. Rotayı Güney Amerika'ya çeviren Fenerbahçe yönetiminin transferler için bir dizi görüşmelere başladığı belirtildi.
KALE İÇİN KENAN HASAGİÇ İLK DÜŞÜNÜLEN İSİM

Yönetimin devre arası transfer döneminde ayrıca yerli bir kaleci almayı planladığı öğrenildi. Yabancı kontenjanını kaleci için kullanmak istemeyen sarı lacivertlilerde bu bölge için en büyük aday İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da forma giyen Kenan Hasagiç. Birçok kulübün transfer etmek istediği başarılı file bekçisi halen yabancı statüsünde Türkiye Ligi'nde top koşturuyor. Türk vatandaşlığına geçmek için müracatta bulunan Hasagiç'in 1 ay içinde Türk vatandaşlığına geçeceği belirtildi. Transfer dönemine kadar bu işlem gerçekleşirse, sarı lacivertli yönetimin Hasagiç'i kadroya katacağı ifade edildi.

ARAGONES'TEN COLİN KAZIM'A : "TAKIMDAN KENDİNİ SOYUTLAMA"

Dünkü antremanda Alex, Volkan ve Colin Kazım ile bire bir görüşme yapan teknik direktör Aragones'in son günlerin tartışmalı ismi Colin Kazım'ı son maçtaki performansından dolayı tebrik ettiği, ancak kapasitesini daha iyi kullanabileceğini söyledi. Aragones'in Kazım'a "Çok iyi bir kapasiten var. Sen de bunun farkındasın. Yetenekli bir oyuncusun. Ama takım içinde arkadaşlarından kendini çok fazla soyutlama. Daha fazla takım içinde olmanı istiyorum" dediği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*