Fenerbahçe ne zaman havlu attı?

  • Giriş : 01.06.2009 / 15:10:00

Fenerbahçeli futbolcu Semih Şentürk, kötü bir sezon geçirdiklerini ifade ederek, taraftarlardan özür diledi. Semih, "Teknik direktör Luis Aragones yönetimindeki teknik kadroyla uyum sorunu yaşadık" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe Dergisi'nin haziran sayısında röportajı yer alan sarı-lacivertli futbolcu, 2008-2009 sezonunda işlerin bir türlü istedikleri gibi gitmediğini, teknik direktör Luis Aragones yönetimindeki teknik kadroyla uyum sorunu yaşadıklarını kaydetti.

Yaşanan sakatlıklar sebebiyle de sezona kötü bir başlangıç yaptıklarını anlatan Semih, şöyle devam etti:

''Galatasaray maçından sonra lige havlu attık diyebilirim. Taraftarımızı hiç bir zaman tatmin etmez biliyorum ama UEFA Avrupa Ligi'ne katılma şansı elde etmemiz bizim için bir teselli oldu diyebiliriz. İstikrarsız, şanssız bir sezon yaşadık ve sonuçta kötü bir sezon geçirip, kötü performans ortaya koyduk. Bunun için tüm taraftarlarımızdan özür diliyoruz.''

Galatasaray ve Beşiktaş'a karşı ligde yaptıkları 4 maçın 3'ünü kazanmalarının kendileri açısından sezonun tek olumlu yanı olduğunu belirten Semih, ''Evet taraftarımızı çok üzdük ama bir daha onlara böyle bir sezon yaşatmayacağız'' şeklinde ifade kullandı.

Başkan Aziz Yıldırım'ın 3 yıl üst üste şampiyonluk sözü verdiğini hatırlatan Semih, sözlerini şöyle noktaladı:

''Fenerbahçe'nin gücüne, takımımızın kalitesine bakıldığı zaman bu uçuk bir hedef değil. Fenerbahçe'nin bu hedefe ulaşacak gücü, 3 yıl üst üste ligi forse edebilecek kapasitesi var. Yeter ki taraftarımız bize inansın, desteklerini bizden çekmesin. Bu takımın kaptanlarından birisi olarak tekrarlıyorum. Fenerbahçe bir daha böyle bir sezon yaşamayacak.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*