Fenerbahçe ortada kaldı

Fenerbahçe ortada kaldı.16652
  • Giriş : 02.01.2009 / 12:43:00

Sarı Lacivertliler bu iki önemli isimden birisini kaybetmek üzere...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sarı-Lacivertliler 5 Ocak'ta, Teknik Direktör Aragones'in takımda düşünmediği Alex de Souza'yla yeni sözleşme için masaya oturacak. Ancak yönetim Brezilyalı futbolcuyla anlaşırsa İspanyol çalıştırıcıyla, anlaşamazsa da Sambacı"yla arası açılacak.

F.Bahçe, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Brezilyalı kaptanı Alex de Souza, Deivid ve Lugano ile 5 Ocak'ta masaya oturacak. Deivid ve Lugano konusunda yönetim de Teknik Direktör Luis Aragones de olumlu düşündüğü için ikiliye imza attırılması için her yol denenecek. Ancak Alex konusunda tam bir çıkmaz yaşanıyor. İspanyol teknik adamın "Sistemime uymuyor, yerine çok daha iyi bir orta saha oyuncusu alınabilir" dediği Alex de hocasına“Değerimin bilineceği yerde olmak isterim. 4 teklif aldım” sözleriyle cevap vermişti. İkili arasındaki bu restleşme nedeniyle yönetimin eli kolu bağlı.

İSYAN ÇIKABİLİR

Brezilyalı yıldızla yeni sözleşme yapılması halinde Aragones'in tepkisini çekecek olan yönetim, Alex'le anlaşamaması halinde ise bu kez Sambacı'yla karşı karşıya gelecek. Ligin 2. yarısında şampiyonluk kovalayacak olan Sarı-Lacivertli takımı zora sokmak istemeyen yönetim, ara yolu bulmak için ince hesaplar yaparken sonucun ne olacağı ise şimdiden büyük merak uyandırıyor. Aragones ve Alex arasındaki bu çıkmaz nedeniyle ayrılacak olan Carlos'un yanı sıra Edu, Deivid ve Vederson'un da İspanyol hocaya tavır almasından endişe eden yönetim, göstermelik sözleşme yapmayı bile düşünüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*