Fenerbahçe oyuna gelmez

  • Giriş : 14.04.2007 / 00:00:00

Sarı-Lacivertli takımın Sırp oyuncusu Mateja Kezman, teknik direktör Zico ie arasında sorun olduğu yolundaki iddialara sert tepki gösterdi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kezman, “Bazıları, puan ile kalite farkını çamur atarak azaltacaklarını düşünüyorlar ama yanılıyorlar” dedi

Fenerbahçe’ye büyük umutlarla transfer edilen ancak bir türlü bekleneni veremeyen Kezman, hakkındaki söylentilere ateş püskürdü. Sırp futbolcu, “Arthur Zico, teknik direktörüm olmasının dışında ayrıca örnek aldığım bir insan ve onunla çok başarılı işlere imza attık. Camiamız beni tanıdığı ve benim böyle bir söz söylemeyeceğimi biliyor. Amaç motivasyonumuzu bozmak” şeklinde konuştu.

ÇAMUR AT İZİ KALSIN

Kezman, “Onlar bizim bütün olmamızı kaldıramıyorlar ve rakiplerimizle aramızdaki puan ve de kalite farkını Fenerbahçe’ye çamur atarak azaltacaklarını düşünüyorlar. Ama Fenerbahçe böyle bir yer değil. Ben bunu gelir gelmez anladım ancak, görüyorum ki senelerdir burada olanlar anlayamamış” diye konuştu. Öte yandan Fenerbahçe’nin Ganalı oyuncusu Appiah, kasıtlı olarak Beşiktaş maçında oynamadığı iddialarının gerçeği yansıtmadığını söyledi ve “Savaşacak gücüm olsa oynardım” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious