Fenerbahçe Sercan'ın peşinde

Fenerbahçe Sercan'ın peşinde.8871
  • Giriş : 04.12.2008 / 15:16:00

Yurtiçi ve yurtdışından birçok kulübün transfer listesinde yer alan Bursasporlu Sercan Yıldırım'a Fenerbahçe'nin de talip olduğu öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sercan'ın menajeri Efgan Erciyas, yaptığı açıklamada, Fenerbahçe'nin genç futbolcu Sercan Yıldırım ile yakından ilgilendiğini, sarı-lacivertli yöneticilerin önümüzdeki günlerde Bursasporlu yöneticilerle temasa geçeceklerini bildirdi.

Sercan ile ünlü İngiliz kulübü Arsenal'in aralarında bulunduğu birçok yabancı kulübün de ilgilendiğini belirten Erciyas, Arsenal adına bir menajerin, Bursaspor'un iki hafta sonra Trabzonspor ile yapacağı maçta genç futbolcuyu izleyeceğini belirtti.

Erciyas, Sercan Yıldırım'ın Bursapor ile sözleşmesinin 2011 yılına kadar olduğunu vurgulayarak, ''Sercan'ın taliplisi var ama tabi son karar Bursaspor'un olacak. Biz, gelen teklifleri kulübe ileteceğiz'' dedi.

"SERCAN'I İSTEYEN 10 TAKIM VAR"

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı ise, genç golcü Sercan Yıldırım'a Fenerbahçe'nin talip olduğu yönündeki iddialara ilişkin, ''Sercan'ı isteyen 10 takım var ama biz vermiyoruz'' dedi. Yazıcı, Sercan Yıldırım'ın Bursaspor ile sözleşmesinin 2011 yılının mayıs ayına kadar olduğunu, bu oyuncuyu satmak gibi bir düşüncelerinin bulunmadığını söyledi.

Fenerbahçe'den de kendilerine ulaşan resmi bir teklif olmadığının altını çizen Yazıcı, ''Sercan'ı isteyen 10 takım var ama biz vermiyoruz. Bizim gündemimizde böyle bir konu yok. Bursaspor ile sözleşmesi devam ediyor. Biz oyuncu satmayı değil, takıma yeni ve kaliteli oyuncu takviyesi yapmayı düşünüyoruz'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*