Fenerbahçe Sivas'ta

  • Giriş : 16.09.2006 / 00:00:00

Fenerbahçe, "en büyük Sivasspor' tezahüratları arasında kalacağı otele yerleşti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe kafilesi, Sivasspor maçı için Başkan Aziz Yıldırım başkanlığında Sivas'a geldi. Kafile çok sayıda Sivasspor taraftarının "En büyük Sivasspor" tezahüratları arasında kalacağı otele yerleşti.

Turkcell Süper Ligi'nin 6. haftasında Sivasspor'a konuk olacak lider Fenerbahçe için konaklayacağı otel önünde geniş güvenlik tedbirleri alındı. Saatler öncesinden otel önünde toplanan çok sayıda Sivasspor taraftarı, kendi takımları lehine slogan atarak Fenerbahçe kafilesinin gelmesini bekledi.

Aziz Yıldırım başkanlığındaki Fenerbahçe kafilesini, Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz otele önceden gelerek karşıladı. Fenerbahçe otobüsünün otel önüne gelmesiyle birlikte taraftarlar futbolculara sevgi gösterisinde bulundu. Bazı taraftarlar "En büyük Sivasspor" tezahüratında bulunurken bazıları da Fenerbahçe'nin Sivaslı futbolcusu Ümit Özat lehine slogan attı.

Otobüsten ilk olarak Başkan Yıldırım indi. Daha sonra futbolcular tek tek otele girdi. Teknik Direktör Zico, Sivasspor maçının 20 kişilik kadrosuna Kemal, Serkan ve Deniz'i dahil etmedi. Fenerbahçe'nin, maç öncesi yarın sabah bir ter idmanı yapması bekleniyor.

Bu arada Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, konuk takımı beklerken bir Sivasspor taraftarı, "Başkanım futbolcuları uyarın, kendilerine çeki düzen versinler. Kırmızı kart görmesinler." şeklinde tepki gösterdi. Otyakmaz da "Sen merak etme, bu takım düşmez." diyerek karşılık verdi.

Öte yandan Sivas 4 Eylül Stadı'nda yarın saat 19.00'da başlayacak Sivasspor - Fenerbahçe maçını hakem İsmet Arzuman yönetecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious