Fenerbahçe son çalışmasını yaptı

  • Giriş : 08.07.2006 / 00:00:00

İstanbul'daki yeni sezon hazırlıklarını bugün yaptığı tek antrenmanla noktalayan Fenerbahçe yarını izinli geçirecek ve pazartesi günü de 2. etap hazırlıkları için Hollanda'ya gidecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Antrenör İrfan Saraloğlu, Samandra Tesisleri'de bu sabah yapılan ve yaklaşık 2 saat 15 dakika süren idmanda düz koşu ve açma germe hareketleriyle antrenmana başlayan oyuncular daha sonra sırasıyla koordinasyon ve 5-2 çalışmasından sonra orta sahada 2 gurup halinde teknik taktik çalıştı. Antrenmanın son bölümünde 7.5 km kademeli koşu ile İstanbul çalışmaları tamamlandı.

Yapılan antrenmana kaleci Rüştü sağlık kontrolleri için Acıbadem Hastanesi'nde bulunduğu için katılmadı. Kalıp kalmayacağı tartışılan ve belirsizliğini koruyan Fransız oyuncu Nicoalas Anelka ve Selçuk ile Kemal takımdan ayrı çalıştı.

10 Temmuz Pazartesi günü başlayacak Hollanda kampı öncesi yarın izin yapacak olan Sarı - lacivertli ekip pazartesi günü sabah erken saatlerde Amsterdam'a hareket edecek. Kafile, Arnhem'de 10 gün süreyle kampa girecek.

Bu arada Fenerbahçe'nin 20 Temmuz'da İspanya'nın Valencia takımıyla bir de hazırlık maçı yapacağı belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious