Fenerbahçe toplantı yaptı

  • Giriş : 12.02.2007 / 00:00:00

Turkcell Süper Lig'de son haftalarda aldığı başarısız sonuçların ardından Fenerbahçe'de yöneticiler, bu akşam yapılan antrenman öncesinde futbolcularla bir toplantı gerçekleştirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Antrenman devam ederken Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanları Murat Özaydınlı ve Ali Koç basın mensuplarının yanına gelerek içerde yapılan görüşmeler hakkında bilgi verdi.
Özaydınlı, son günlerde Fenerbahçe üzerinde sanki fırtına varmış gibi bir hava gösterildiğini belirterek, "Bu akşam antrenman öncesinde kamp merkezimizde hocamız ve oyuncularımızla bir toplantı gerçekleştirdik. Kötü gidişatın sebeplerini konuştuk. 100. yılımızda tarih yazılması isteğimizi onlarda biliyor. Bunun bilincindeler" diye konuştu.

Futbol takımının son haftalarda kaybettikleri puanların farkında olduğunu belirten Murat Özaydınlı, "Kayıp puanların farkındalar. Ancak daha önemlisi bu kayıpların üzerinden nasıl geleceğinin de farkındalar. Çok güzel bir sohbet yaptık. Bu yıl üç kulvarda mücadele ediyoruz. Başarılı olmak istiyoruz. Geçen yıl yaşananları gördükten sonra puan kayıplarını en aza hatta hiç kaybetmeyerek ligi tamamlamayalıyız. Oyuncularımız ilk maçımız olan AZ Alkmaar maçında bunu sahaya yansıtacaklardır" dedi.

En yakın rakipleri Galatasaray'ın 4 puan önünde olduklarını hatırlatan Özaydınlı, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Şu anda 4 puan öndeyiz. Biliyorsunuz 7 puan önde olan da bu takımdı. Nasıl bu puan farkını açtılarsa yine açabilecek güçtelerdir. Burada en önemli görev taraftarımıza düşüyor. Onlar gelsinler maçta bizleri desteklesinler"

"ALEX TRANSFERİ 15 DAKİKADA BİTER"

Öte yandan bir basın mensubunun Alex'in transferi konusundaki sorusuna Özaydınlı, "Alex'i transfer etmeyi düşündüğümüz zaman gelmeyecek diye yazıldı çizildi. Görüşmelerimizde bir sorun yok. Sözleşmesi biten oyuncularımızla oturur konuşuruz bu işi çözeriz. Siz transfer görüşmelerini İkinci Dünya Savaşı sonrasındaki Almanya müttefikleri gibi aylar mı sürüyor zannediyorsunuz. 15 dakikada transferi tamamlarız" diye konuştu.

100. yılın futbolcular üzerinde bir baskı oluşturup oluşturmadığı şeklindeki soruya ise Özaydınlı, "Oyuncularımız 100. yılın keyfini çıkarmak istyorlar. Bu yılı yaşamak onlar içinde bizim içinde çok önemli. Bu yılı yaşayarak tarihe geçmek istiyoruz"

Özaydınlı, Galatasaraylı futbolcu ve yöneticilerin şampiyonlukla ilgili iddiaları açıklamaları üzerine, "O bizi ilgilendirmiyor. Biz sadece kendi işimize bakıyoruz" cevap verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious