Fenerbahçe Tuncay'ı kiralıyor

Fenerbahçe Tuncay'ı kiralıyor.13490
  • Giriş : 15.11.2007 / 13:35:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 02:17:40

Aziz Yıldırım'ın bu transfere onay vermesi durumunda milli yıldızın sezon sonuna kadar kiralanacağı belirtildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Tuncay Şanlı yuvaya mı dönüyor? Sezon başında Middlesbrough'ya transfer olan ancak İngiliz ekibinde hayal kırıklığı yaratan milli futbolcumuz için F.Bahçe'nin devrede olduğu öğrenildi.

Tuncay'a 'F.Bahçe'den daha büyük bir kulübe gitmediği için' kırgın olan başkan Aziz Yıldırım'ın bu transfere onay vermesi durumunda milli yıldızın sezon sonuna kadar kiralanacağı belirtildi. Ada basını tarafından yerden yere vurulan ve her maç sonrasında 'haftanın hayal kırıklığına' seçilen Tuncay da F.Bahçe'ye dönmek istiyor.

Kapı sana hep açık

Middlesbroug'da hayal kırıklığı yaratan, Ada'da "En kötü transfer" seçilen milli oyuncu için sadece başkan Aziz Yıldırım'ın onayı bekleniyor.

Anlaştılar gibi
Sezon başında tüm ısrarlara rağmen sözleşme yenilemeyen ve İngiltere'nin Middlesbroug takımına giden Tuncay Şanlı'nın yuvaya dönmesi için çalışmalar yapılıyor. Milli oyuncunun ara transferde kiralanması için sadece başkan Aziz Yıldırım'ın onayı bekleniyor. Ada'da hayal kırıklığı yaratan Tuncay ise bekliyor.

Dönmeye sıcak Kulüp çevrelerinde "Başkan Aziz Yıldırım, Tuncay'a 'Gideceksen F.Bahçe'den daha büyük takıma gitmeliydin' diyerek kızdığı ve onu hiç affetmediği de kulaktan kulağa dolaşıyor. Zico'nun alınmasını çok istediği ve Tuncay'ın da dönmeye sıcak baktığı bu transferin gerçekleşmesi için Yıldırım'ın "Tamam" demesi yeterli.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious