Fenerbahçe Ülker'de 3 imza

  • Giriş : 31.07.2006 / 00:00:00

Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe Ülkerspor Basketbol Takımı, Zeki Gülay ve Rasim Başak ile sözleşme yenilerken, Ömer Onan'ı da renklerine bağladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki toplantı odasında, Fenerbahçe Ülkerspor Basketbol Şubesi Direktörü Nedim Karakaş ve icra kurulu üyesi Aydın Acun'un katılımıyla gerçekleştirilen törende, Rasim Başak ve Ömer Onan ile 3'er yıllık, Zeki Gülay ile de 1 yıllık sözleşme imzalandı.

Fenerbahçe ve Ülkerspor'un birleşmesinin ardından takımdan beklentilerin arttığını kaydeden Zeki Gülay, ''Çok güçlü bir kadromuz var. Beklentileri boşa çıkarmamak en büyük amacımız. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız'' derken, Rasim Başak ise yeni sezonda tüm kupaları kazanmak istediklerini söyledi.

- ÖMER: ''FENERBAHÇE-ÜLKER BİRLEŞMESİ HERKESİ HEYECANLANDIRDI'' -

Ülkerspor'da geçirdiği 1 sezonun ardından Fenerbahçe Ülkerspor ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Ömer Onan, ortaya çıkan birleşmenin herkeste heyecan yarattığını ifade ederek, ''Kariyerleri boyunca kaybetmeyi sevmeyen oyunculardan kurulu bir ekibiz. 100. yılında Fenerbahçe'yi şampiyon yapacağımıza inanıyoruz. Avrupa Ligi'nde de hiçbir ekipten aşağı değiliz. İyi oynarsak Final-four yapabiliriz'' şeklinde konuştu.

Yeniden sarı-lacivertli formayı giyecek olmaktan dolayı da sevinçli olduğunu kaydeden Ömer, ''Geri dönmek güzel oldu. Birleşmeden dolayı en büyük keyfi ben yaşıyorum sanırım. Hem tuttuğum takıma döndüm, hem de Avrupa Ligi'nde oynayacağım'' dedi.

Diğer yandan, A Milli Takım'da olan İbrahim Kutluay'ın da çarşamba günü sözleşme imzalamasının planlandığı bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious