Fenerbahçe ve G.Saray'ın maçları ertelendi

Fenerbahçe ve G.Saray'ın maçları ertelendi.15925
  • Giriş : 13.03.2017 / 14:46:00

Türkiye Basketbol Federasyonu, ertelenen maçlarla ilgili bilgi verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kadınlar Basketbol Ligi'nde Bellona AGÜ, Fenerbahçe, Galatasaray, Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Yakın Doğu Üniversitesi'nin ligde oynayacakları karşılaşmalar ertelendi.

Buna göre; Kadınlar Euroleague’de yer alan ve İspanya’nın Perfumerias Avenida ekibiyle 15 Mart Çarşamba günü karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe’nin; ligin 20.haftasında Mersin Büyükşehir Belediyesi ile oynayacağı karşılaşma 22 Mart Çarşamba gününde ertelendi. Sarı-lacivertlilerin ayrıca, ligin 21.haftasındaki Kadınlar Eurocup’taki temsilcilerimizden Hatay Büyükşehir Belediyesi ile oynayacağı karşılaşma da ileriki bir tarihe ertelendi.

Kadınlar Eurocup’ta tarihi bir başarı elde eden temsilcilerimiz Bellona AGÜ, Galatasaray, Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Yakın Doğu Üniversitesi’nin, 22.hafta oynayacağı karşılaşmalar da ileri bir tarihe ertelendi.

Ligin 22.haftasında; Galatasaray – Bellona AGÜ, Yakın Doğu Üniversitesi – İstanbul Üniversitesi ve Hatay BŞB – Mersin BŞB maçlarıyla ilgili tarihler, Basketbol Federasyonu tarafından açıklanacak.

BİLYONER.COM

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*