Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarına başladı

  • Giriş : 02.07.2007 / 23:31:00

Zico yönetiminde, Samandıra'daki tesislerde bir araya gelen sarı-lacivertliler, sezonun ilk çalışmasını yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Tesislerdeki sahaların çevresinde iki tur koşunun ardından esneme hareketleri yapan futbolcular, daha sonra serbest olarak tesislerde 10 tur koşu yaptı.

Teknik direktör Zico'nun, antrenmanın başında futbolcularıyla yaptığı toplantıda yeni transferlere, “Artık burasını kendi eviniz gibi görün. Sizler iyi olduğunuz için buradasınız. Yeni sorumluluklar başlıyor” şeklinde konuştuğu ifade edildi. Zico'nun, kampa kadar olan sürede yapılacak çalışmalarla ilgili bilgiler de verdiği belirtildi.

Bu arada, futbolcular antrenmanda koşu yaparken, teknik direktör Zico, futbolcuların koşu parkurunda yürüyüş yaptı.

WEDERSON VE ALİ BİLGİN İLK ANTRENMANA ÇIKTILAR

Fenerbahçe'nin yeni transferleri Wederson ve Ali Bilgin, sarı-lacivertli ekiple ilk antrenmanlarına çıktı.

Sarı-lacivertlilerin ilk çalışmasına, genç futbolcularla birlikte toplam 24 oyuncu katıldı.

Antrenmana Wederson ve Ali'nin yanı sıra Volkan Demirel, Serdar, Önder, Can, Kerim, Deniz, Selçuk, Kemal, Olcan, Uğur, Tümer, Semih ve Kezman, geçen sezonu başka takımlarda kiralık olarak geçiren Gürhan, Onur, Mithat ve Volkan Babacan ile PAF takımdan Mert, Necati, Alper, Mustafa Cevahir ve Umut katıldı.
Avusturya kampının ortasında takıma dahil olacak Roberto Carlos ve Uruguay Milli Takımı ile Amerika Kupası'nda mücadele eden Lugano'nun dışındaki diğer futbolcular Aurelio, Appiah, Edu, Alex, Deivid ve Colin Kazım'ın 5 Temmuz Perşembe gününe kadar takıma katılacakları açıklandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious