'Fenerbahçe Yönetimi galibiyeti hazmedemiyor'

  • Giriş : 05.05.2006 / 00:00:00

Beşiktaş Kulübü, Fenerbahçe Yönetimi'nin 3 -2 kaybedilen Kupa finali sonrasında Federasyon'u hedef alan,"Kupa'yı elimizden aldılar" şeklindeki açıklamalarına tepki gösterdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Açıklamada şöyle denildi:"Fenerbahçe Yönetim Kurulu, kaybettiği her maçtan sonra kamuoyunca bilinen tavrını Fortis Türkiye Kupası final mücadelesi sonrasında da sürdürmüş; yine yenilgiyi hazmedemeyerek Futbol Takımımız'ın başarısını hakem hatalarına bağlamıştır.

Kupa'nın Beşiktaş'a hediye edildiğini ifade edecek kadar fütursuz açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Yönetim Kurulu, Futbol Takımımız'ın mücadelesine, emeğine saygısızlık yaptığı gibi, kazananı tebrik etme erdeminden de çok uzakta olduğunu bir kez daha göstermiştir.

Büyüklük; kazanını tebrik etmekle, saygı göstermekle olur. Fenerbahçe Yönetim Kurulu, bu siyaseti ve mantığı ile Türk sporundaki yerini de en açık şekilde ifade etmiştir.

Türkiye Süper Ligi'nde bu sezon en az 14 puanı hakem hataları sayesinde kazandığı tüm kamuoyunca bilinen Fenerbahçe Spor Kulübü'nün, hakem hatalarından şikayetçi olması ise yine gündemi değiştirme, Camiası'na yenilgiyi unutturma çabasından başka bir şey değildir."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious