Fenerbahçe'de, tartışanlar barıştı

  • Giriş : 27.01.2007 / 00:00:00

Fenerbahçe'nin dün akşam deplasmanda Kayseri Erciyesspor ile yaptıgı maçta tartışan Uğur ile Edu ve Serkan ile Appiah barıştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Maçın ardından soyunma odasında barıştıkları belirtilen oyuncuların, Kayseri dönüşü uçakta yaptığı açıklamalar, kulübün internet sitesinde yayınlandı.

Karşılaşmada Appiah ile tartışan Serkan Balcı, saha içi tartışmalarının normal olduğunu, aralarında geçenlerin soyunma odasına girince son bulduğunu ifade ederek, "Soyunma odasına girdikten sonra tartışmayı sahada bıraktık. Onunla arkadaşlığımız hiçbir zaman bozulmaz. Ama sahada kavgamız hep devam edecek" dedi.

Appiah ise Serkan ile yaptığı tartışmanın içinde kazanma hırsı bulunduğunu belirterek, "Bu tartışma, maçı ne kadar istediğinizi ve kazanma istediğinizi gösterir, sizi güçlü gösterir. Bu tartışmalar devam edecektir. Ama kavga sahada kalır" diye konuştu.

UĞUR: "TARTIŞMALAR NORMAL"

Saha içindeki tatsızlıkların soyunma odasına yansımadığını kaydeden Uğur Boral, tartıştıkları pozisyonda Edu'nun haklı olduğunu belirterek, "Pozisyonda ileride kaldığım için süratli bir şekilde geri dönemedim. Edu pozisyona giremeyince ve ben gecikince olan oldu. Karşılıklı birbirimize bağırdık. Ama bunları normal karşılamamız gerekiyor. Hedeflerimiz ve bu doğrultuda yapacağımız tartışmaların hepimize faydası var diye düşünüyorum. Çünkü sahada artık birbirimizin hatalarını kapatacak noktaya geldik. Tartışmalar belki bundan sonraki maçlarda da olacak ama dostluğumuz takım arkadaşlığımız hiç bozulmayacak" dedi.

Edu'nun konuyla ilgili görüşleri ise şöyle:
"Dünyanın bütün takımlarındaki oyuncular bu tür tartışmaları yaparlar. Göstermelik dostluk yapmak yerine gerçekten arkadaş ve iyi bir takım olduğumuzu artık herkes biliyor. Sadece Uğur değil, tüm arkadaşlarım benim ailemin bir parçası. Onlarla kavga da edeceğim, birlikte de sevineceğim."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious