Fenerbahçe'de Alex şoku

Fenerbahçe'de Alex şoku.10569
  • Giriş : 07.07.2007 / 23:23:00

Fenerbahçe'de Brezilyalı Alex konusunda şok gelişme.. Sarı-lacivertli takımın iki yıllık sözleşme yenilediği Alex'in sakatlığı tam bir bilmeceye döndü!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Daha önce gazetelerde Alex'in 1.5 ay sahalardan uzak kalacağı şeklinde çıkan haberleri yalanlayan Fenerbahçe yönetimi, bu gün internet sitesinden yaptığı açıklamada iddiaları kısmen doğruladı..

Fenerbahçe Futbol Takımı doktoru Piyer Arzuman, Alex de Souza'nın yarın Brezilya'ya gideceğini ve tedavisini ülkesinde tamamlayacağını açıkladı.

Arzuman, Fenerbahçe'nin resmi sitesine yaptığı açıklamada şöyle konuştu:"Alex'in Türkiye'ye gelmesinden sonra Acıbadem Hastanesi ile kendi sağlık gurubumuz Brezilyalı oyuncunun kendi ülkesinden getirdiği raporlar doğrultusunda ve ülkemizde yapılan son muayenesinde, Brezilya'da devam eden bir tedavi programı olduğu için kendi ülkesine geri dönmesini ve orada bu programın tamamlanmasına karar verdi. Alex, takımımız Avusturya'da yapacağı kamp programından sonra Türkiye'ye gelecektir. Brezilyalı oyuncunun geri döndüğünde, gerek sakatlığı ile ilgili, gerekse fizik olarak takımla çalışacak düzeyde hazır olacağını düşünüyorum" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious