Fenerbahçe'de değişim başlıyor

  • Giriş : 17.02.2007 / 00:00:00

Kalede Serdar her an şans bulabilir. Sağda Mehmet daha çok oynayacak. Ümit defansın solunu geri alacak. Kezman'ın yedeği ise Deivid değil Semih olacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

F.Bahçe'nin bir türlü istenilen futbolu oynayamaması ve sakatlıkların yavaş yavaş düzelmeye başlaması, bazı radikal kararları beraberinde getiriyor. Yönetimin de müdahalesiyle teknik direktör Zico'nun ciddi bir değişim için düğmeye bastığı bildirildi. Brezilyalı teknik adam, bir tek Alex ısrarından vazgeçmeyecek; bunun dışında takımda taşlar ciddi biçimde oynayacak. İşte yönetimin uyarısıyla, Zico'nun planlarındaki bazı değişimler:

Rüştü dönene kadar kalede Serdar daha sık forma şansı bulacak. Hatta Alkmaar maçında yuhalanan kaleci Volkan'ın bu hafta kesilmesi ve Sakaryaspor karşısında Serdar'ın oynaması ihtimali var.

DEFANSTA SORUN BİTİYOR
Defansın sağı için Önder'in dönüşü bekleniyordu. Onun da Sakarya maçına kadar hazır hale geleceği açıklanınca Zico rahatladı. Lugano'nun iyileştiği haberini de alan Brezilyalı, artık bu bölgede sorunların bittiği görüşünde.

Yedeğe çektiği Ümit Özat'ı tekrar gündemine alan Zico, Uğur Boral, bir patlama yapamazsa defansın solunu yeniden kaptana emanet edecek. . Defansın önündeki ikili olarak Appiah ile Aurelio düşünülüyor. Şimdilik Aurelio sakat olduğu için Deniz oynamaya devam edecek. Ama sambacı döndükten sonra Deniz, yedek kulübesinin yolunu tutacak.

DEİVİD'İN KREDİSİ KALMADI
Orta sahanın sağında ise Mehmet'e daha sık şans verilecek. Alex, Zico'nun kontenjanından, Tuncay ise bileğinin hakkıyla yerlerinde banko oynamaya devam edecekler. . Forvetin değişmez ismi Kezman. Bugüne kadar Sırp yıldızın oynamadığı maçlarda alternatifi olarak görev yapan Deivid ise kredisini tamamen tüketti. Bundan sonra Kezman'ın yedeği Semih. Deivid ise oynamak için artık Semih'in arkasında bekleyecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious