Fenerbahçe'de derbi mesaisi

  • Giriş : 02.05.2007 / 00:00:00

Fenerbahçe, Beşiktaş ile oynayacağı derbi maçın hazırlıklarına başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Samandıra Tesisleri'nde yapılan antrenmanı, asbaşkanlar Mahmut Uslu, Neşet Yalçın ve yönetici Ali Yıldırım da izledi.

Teknik direktör Zico yönetiminde Samandıra Tesisleri'nde yapılan antrenmanı, asbaşkanlar Mahmut Uslu, Neşet Yalçın ve yönetici Ali Yıldırım da izledi.

Antrenman öncesinde sahada teknik heyet ve futbolcuları çevresine toplayan Uslu'nun, yaklaşık 10 dakikalık bir konuşma yapması dikkati çekti.

Uslu'nun konuşmasından sonra başlayan antrenmanda futbolcular, tempolu koşunun ardından savunmadan başlayarak hücum organizasyonları üzerinde durdu ve kanatlardan ortalarla gol çalıştı. Antrenmanın son bölümünde ise şut çalışması gerçekleştirildi.

Tümer ve Edu, antrenmanın son bölümünde çalışmayı bırakıp içeri girdiler. Hafif sakatlıkları bulunan bu 2 oyuncunun, fazla yüklenmemek için çalışmayı erken bıraktıkları bildirildi.

Kezman ve Appiah ise antrenmana katılmadı. Kezman'ın izinli olduğu, tedavisi süren Appiah'ın ise tesiste çalıştığı kaydedildi.

Bu arada Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağlı Yakacık Çocuk Yuvası'nın 7-12 yaş Futbol takımı oyuncuları, taraftarı oldukları Fenerbahçe'nin antrenmanını izledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious