Fenerbahçe'de derbi mutluluğu

Fenerbahçe'de derbi mutluluğu.10594
  • Giriş : 25.04.2009 / 15:42:00

Beko Basketbol Ligi'ndeki derbi maçta Galatasaray Cafe Crown'u 89-62 yenen Fenerbahçe Ülker'de, elde edilen galibiyetin mutluluğu yaşanıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Fenerbahçe Ülker Basketbol Şube Direktörü Nedim Karakaş, Galatasaray Cafe Crown maçını kazanmanın kendileri için çok önemli olduğunu ve kazanmayı başardıklarını belirterek, elde ettikleri sonuçtan memnun olduklarını söyledi.

Kazanacaklarına olan inançlarını vurgulayan Karakaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ''Kazanacağımız, oyuncularımızın form durumlarından ve bu maç verdikleri önemden belliydi. Sporcularımız çok iyi konsantre oldular. Bu şekilde ilk maçtaki yenilgimizi de telafi etmiş olduk. Artık normal sezonu, kalan 2 maçımızı da kazarak en iyi şekilde bitirmek istiyoruz'' ifadelerini kullandı.

Karakaş ayrıca, maçta dizine darbe alarak sakatlanan Mirsad Türkcan'ın 3 hafta kadar takımdan uzak kalacağını ifade ederken, ilk gelen haberlerin kendilerini korkuttuğunu, ancak çekilen MR sonucunda sakatlığın korkulduğu kadar ciddi olmadığını sevinerek öğrendiklerini sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*