Fenerbahçe'de imza şovu hazır

Fenerbahçe'de imza şovu hazır.20525
  • Giriş : 01.01.2009 / 23:37:00

Fenerbahçe yönetimi önümüzdeki hafta büyük bir imza şova hazırlanıyor. İç ve dış transferlerin hepsi aynı anda imza atacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe Yönetimi önümüzdeki hafta iç ve dış transferi noktalayarak gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor.

Sarı Lacivertli Yöneticiler Alex Lugano ve Maldonado'nun menajeri olan Juan Figger'i pazartesi günü yapılacak yönetim kurulu toplantısına davet ettiler.

ALEX'TE PROBLEM YOK

Lig Tv'nin haberine göre: Fenerbahçe Yönetiminin Alex ve Lugano'nun sözleşmelerinin yenilenmesi yolunda büyük mesafe kat ettiği ve Alex'n "Ben ve eşim burada çok mutluyuz... Bir problem çıkacağını sanmıyorum" derken, Brezilyalı futbolcu sadece anlaşmasını 2 mi yoksa 3 yıllık mı yapacağını düşünüyor...

Alex'in 3 yıllık kontrat sonrası futbolu Fenerbahçe'de bırakmayı istediği, sarı lacivertli yönetimin ise 2 yıllık anlaşma önerdiği belirtildi.

MALDONADO GİDİCİ

Fenerbahçe Yönetimi'nin pazartesi günkü toplantıda Juan Figger ile Maldonado'nun da durumunu masaya yatıracağı, Şilili futbolcunun talibi olması durumunda takımdan ayrılmasına onay verileceği bildiriliyor.

Eğer Maldonado'nun takımdan ayrılması kesinleşirse, orta sahaya dönük bir transferinde gerçekleşebileceği gelen haberler arasında.

TOPLU İMZA TÖRENİ

Yapılacak görüşmeler sonrası Alex, Lugano, Selçuk ve Gökhan Emreciksin'e toplu bir imza töreni yaptırmayı planlayan sarı lacivertli yönetimin "transferde ağır kalınıyor" eleştirilerine de cevap vermeyi planladıkları iddia edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*