Fenerbahçe'de kupalar teker teker geliyor

  • Giriş : 14.05.2007 / 00:00:00

100. yılını kutlayan Fenerbahçe Kulübü'nde, bu sezon kazanılan kupalar yönetim kuruluna gelmeye başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Ligi ikincisi bayan voleybol takımı, Masa Tenisi Süper Ligi şampiyonu erkek masa tenisi takımı ve averajla ligi ikinci sırada tamamlayan masa tenisi bayan takımının, yönetim kurulu toplantısı sırasında ziyaret ederek kupalarını başkan Aziz Yıldırım'a sundukları belirtildi.

Voleybol Erkekler Birinci Ligi'ni üçüncü sırada tamamlayan erkek takımının kupasını da bayan voleybolcuların getirdiği kaydedilen açıklamada, Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımı Kaptanı Özlem Özçelik'in başkan Aziz Yıldırım'a gelecek yıl şampiyonluk kupasını getirme ve Avrupa kupalarında başarılı olma sözü verdiği dile getirildi.

Ziyarette yönetim kurulu üyelerinin sporcuları tek tek tebrik ettikleri vurgulanırken, başkan Aziz Yıldırım'ın voleybolculara yönelik, "Kızlarımız ikinci oldu ama kaptanımız seneye daha büyük kupayla gelecekleri sözünü verdi. İkinci dahi olsalar, bana göre başarılılar" dediği, masa tenisi sporcularına da "Verdiğiniz sözleri yerine getirdiğiniz için teşekkür ediyorum. Herkes sözünü yerine getiriyor. 100. yılda şampiyon olup, diğer yıllarda şampiyon olmamak yok. Fenerbahçe yalnız Futbol takımı değil, diğer branşlarda da başarılı olacağız. Bunu yapmak için çalışıyoruz" ifadelerini kullandığı belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious