Fenerbahçe'de soru işareti

Fenerbahçe'de soru işareti.13086
  • Giriş : 04.06.2008 / 14:53:00

Kadrosuna Emre Belözoğlu'nu katarak büyük ses getiren Fenerbahçe'de yönetim, teknik direktör konusunda ise henüz bir sonuca varmadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sarı lacivertli yönetim, dün yaptığı açıklama ile Fenerbahçe'yle bağlarını koparan teknik direktör Arthur Zico'nun yerine yeni teknik direktör için arayışlara girmiş durumda. Şu anda sarı lacivertlilerin düşündüğü ilk isim, Portekiz Milli Takmı'nın başında bulunan Luis Felipe Scolari. 2 sezon önce de Scolari'yi takımın başına getirmek isteyen sarı lacivertli yönetim, bunu gerçekleştirememişti. Scolari dışında yönetimin alternatif isimlerle de görüştüğü belirtildi.

ZİCO'NUN KALMA ŞANSI AZ DA OLSA SÜRÜYOR

Zico ile bir türlü anlaşma sağlayamayan sarı lacivertli yönetimin, Zico defterini tam olarak kapatmadığı ve cuma gününe kadar bu konuda kesin kararını vereceği ifade edildi. Fenerbahçeli bazı yöneticiler de Zico"nun dün yaptığı açıklamaların ardından kesin kararın verileceğini Brezilyalı teknik adımın kalma şansının az da olsa hala sürdüğünü belirttiler.

3 MİLLİ TAKIM ZİCO'YU İSTİYOR

Öte yandan sezon içinde Benfica, Lazio ve Napoli'den teklif alan, ancak bunları "Şu an da Fenerbahçe'nin başındayım" diyerek geri çeviren Arthur Zico, bugünden itibaren kendisine gelen resmi teklifleri değerlendirmeye başlıyor. Tecrübeli teknik adama Japonya, Katar ve Kuveyt milli takımlarından resmi teklifler gelmiş durumda. Bunun yanısıra Fransa ve İngiltere'den birer kulübün de menajerler aracılığıyla Brezilyalı teknik adama teklif yaptıkları belirtildi.

SPORX

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious