Fenerbahçe'de Uche bombası

Fenerbahçe'de Uche bombası.12323
  • Giriş : 18.12.2008 / 12:21:00

Transferde hareketli günler yaşamaya başlayan Fenerbahçe´de gündeme sürpriz bir isim geldi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Transferde hareketli günler yaşamaya başlayan Fenerbahçe´de gündeme sürpriz bir isim geldi: Uche. Getafe forması giyen Uche´yi Aragones´in tavsiye ettiği öğrenildi.

O da Nijeryalı ama bu Uche başka Uche!

Nijeryalı Uche yıllarca taşıdığı Sarı-Lacivertli formayla adını efsaneler arasına sokmayı başarmıştı. Daha sonra Türk olup, ismini Deniz olarak değiştirdi. Hatta formasının arkasında bile Deniz yazıyordu ama tribünler ona Uche demekten vazgeçmedi. Şimdi Fenerbahçe'nin gündeminde bir Uche daha var. O da Nijeryalı ama bu Uche savunma oyuncusu değil, etkili bir forvet. İspanya'da Getafe için ter döken Uche'yi Aragones'in tavsiye ettiği öğrenildi. Ancak ortada şöyle bir gerçek var: Eğer Uche transfer edilirse, Güiza'ya yol görünecek.

Aurelio'suz transfer haberi olur mu!

Gittiği günden bu yana Fenerbahçe'nin gündeminden düşmeyen Aurelio bir kez daha sahnede! Yönetimin defalarca yalanlamasına rağmen İspanya'da yine, “Aurelio Fener'e mi dönüyor?” şeklinde haberler çıkmaya başladı. Aurelio da yaptığı açıklamayla ortalığı iyice kızıştırdı: “Burada çok mutluyum ama gelecek günler ne gösterir, bilinmez.” Kanarya'nın transfer atağı sadece yurt dışında değil Türkiye'de de ses getiriyor. Ankaragücü'nden Gökhan'ın işini bitiren Fener'in Bursalı Sercan için girişimleri hızlandırdığı, Sivaslı Mehmet Yıldız ve Musa için de nabız yokladığı bildirildi.

Özer işi çok zor

Galatasaray ile birlikte Fenerbahçe'nin de gözdeleri arasında yer alan Ankarasporlu Özer için Başkent kulübünün yaptığı, “10 milyon Euro verseler de satmayız” açıklaması bu transferin ne kadar zor olduğunu gözler önüne serdi. Fener'in Başkent'teki bir başka hedefi Hacettepeli Orhan. Stoperde görev yapan Orhan Şam, Fenerbahçe formasını giymeye sıcak baktığını belirtip, topu kulübüne attı: “Fenerbahçe'de oynamayı kim istemez ki. Ancak benim 3 senelik daha kontratım var. Sezon başında Galatasaray resmi teklif yapmıştı fakat kulübüm beni bırakmak istemedi. Son söz kulübümün.”

FANATİK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*