Fenerbahçe'de UEFA mesaisini sürdürdü

  • Giriş : 11.12.2006 / 00:00:00

Fenerbahçe, UEFA Kupası H Grubu'nda 13 Aralık Çarşamba günü Almanya'nın Eintracht Frankfurt takımıyla İstanbul'da yapacağı maçın hazırlıklarını, bugün tek antrenmanla sürdürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sarı - lacivertlilerin Samandıra Tesisleri'ndeki antrenmanında yedekler, Profesyonelliğe Aday Futbolcular PAF takımıyla maç yaparken, as futbolcular taktiksel çalışmalar gerçekleştirdi.

PAF takım karşısında Serdar, Serkan, Can, Edu (Eren), Osman, Mehmet, Kemal, Tümer, Olcan, Deivid ve Semih 11'i ile mücadele eden yedek takım, karşılaşmayı 5-1 kazandı. A takımın golleri Deivid 2, Mehmet, Tümer ve Semih'ten gelirken, PAF takımın tek golünü Fikret kaydetti.

Yedeklerin PAF ile yaptığı maçı izleyen teknik direktör Zico, 30'ar dakikalık 2 devre olarak yapılan karşılaşmanın ikinci yarısında Edu'yu as futbolcuların çalışmasına dahil ederek, bu oyuncunun yerine PAF takımdan Eren'e şans verdi. Maçta, A takımda savunmanın solunda PAF takımdan Osman görev yaptı.

- AS FUTBOLCULARA TAKTİK ÇALIŞMA -

Sarı - lacivertlilerin antrenmanında as futbolcular, antrenör Edu yönetiminde taktiksel çalışmalar yaptı. Edu'nun, uzun süre hücuma çıkış organizasyonları çalıştırdığı antrenmanda, daha sonra savunma oyuncuları ve orta alan hattı da özel çalışmalar gerçekleştirdi.

Sakatlıkları nedeniyle tedavileri süren Rüştü, Selçuk ve Kerim antrenmana çıkmazken, Kezman ile Ümit takımdan ayrı koşu yaptı.

Fenerbahçe, Eintracht Frankfurt maçının hazırlıklarını, yarın akşam yapacağı antrenmanla tamamlayacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious