Fenerbahçe'den açıklamalar

  • Giriş : 01.07.2007 / 17:16:00

Fenerbahçe Kulübü, transfer konusunda medyada yer alan bazı haberlerle ilgili açıklamalar yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kulübün internet sitesinde Brezilyalı futbolcu Deivid de Souza ile ilgili açıklamada, bu futbolcunun ülkesinden dönmeyeceği ve başka takıma gönderileceği şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığı ifade edilerek, ''Deivid de Souza yeni sezon hazırlıkları için profesyonel Futbol takımımız ile çalışmalara başlayacaktır'' denildi.
Uzun süredir gazetelerin manşetlerini süsleyen AC Milan'lı Ronaldo konusundaki haberi de aynı şekilde değerlendiren kulüp, Brezilyalı forvetin transfer komitesinin gündeminde bulunmadığını açıkladı. Haberde yer alan, Ronaldo için 60 bin forma siparişi verildiği ve İtalyan kulübüne 10 milyon Avro'luk teminat mektubu gönderildiği şeklindeki bilgilerin de doğru olmadığı ifade edildi.

NİHAT ÖZDEMİR VE SERDAR'IN AÇIKLAMALARI

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir ve Futbol takımının kalecilerinden Serdar Kulbilge de kendileriyle ilgili haberler için internet sitesinde açıklama yaptılar.
Özdemir, Ümit Karan'ın transferi için Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Polat ile görüşme yapmadığını ifade ederek, ''Fenerbahçe'de her şey çok açık ve net. Olan biten her şeyi kendi televizyonumuzdan, internet sitemizden açıklıyoruz'' diye konuştu.
Kaleci Serdar ise bazı gazetelerde yer alan ''Son iki şampiyonlukta Volkan ve ben vardım'' şeklindeki ifadelerin kendisine ait olmadığını belirterek, ''Rüştü ağabeyin, sakatlığı yüzünden takım kadrosunda olmamasına rağmen, maç günleri sadece beni değil, tüm takımı ateşlediğini bütün Fenerbahçe oyuncuları bilir. Kendisi bugün takımdan ayrılmış olabilir. Ama burada olduğu müddetçe gerek şampiyonluğumuz için, gerekse hepimizin maçlara motivasyonu adına gerekli her şeyi yapmıştır'' şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious