Fenerbahçe'den bir ilk daha!

Fenerbahçe'den bir ilk daha!.18183
  • Giriş : 24.02.2009 / 09:13:00

Gelecek yılın çalışmalarına şimdiden başlayan Aziz Yıldırım Yönetimi, Aragones ile yolları ayırmayı, 4-5 kaliteli oyuncuyu transfer etmeyi planlıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe'den bir ilk daha!

Fanatik'in haberine göre, Dede'yle masaya oturulacak
Avrupa defterini erken kapatan Fenerbahçe, ligin ikinci yarısında 5 maçta 10 puan kaybedince, yönetim yeni planlamaya gitti. Neşteri eline alan Başkan Aziz Yıldırım'ın, önümüzdeki sezon için radikal kararlar almayı düşündüğü belirlendi. Buna göre, 2 senelik sözleşmesi bulunmasına karşın, taraftarın, camianın ve futbolcuların güven duymadığı teknik direktör Aragones ile sezon bitiminde büyük olasılıkla yollar ayrılacak. İspanyol hocayla masaya oturacak olan yöneticiler, sorunsuz çıkış yolu arayacak.

Genel menacer arayışları

Düşünülen bir başka uygulama da, genel menacerlik müessesesine geçmek. Bunun için Bülent Uygun, Aykut Kocaman, Rıdvan Dilmen, Oğuz Çetin ve Pierre Van Hooijdonk'tan birisiyle anlaşma yoluna gidilecek. Hocanın yanısıra Maldonado, Josico, Burak, İlhan, Can, Gürhan, Yasin gibi oyuncular da gözden çıkarılacak. Yönetimin, önümüzdeki sezon 4-5 çok kaliteli oyuncu alınması konusunda görüş birliğine vardığı belirlendi. Yani Fenerbahçe, yeni sezona radikal değişiklikler yaparak girecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*