Fenerbahçe'den 'Necati Ateş' açıklaması

Fenerbahçe'den 'Necati Ateş' açıklaması.10945
  • Giriş : 27.07.2007 / 16:22:00

Fenerbahçe Kulübü, kulüp başkanı Aziz Yıldırım'ın, Galatasaray'ın kadro dışı bıraktığı oyunculardan Necati Ateş ile görüşmediğini açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, bugün bir gazetede Necati'nin başkan Aziz Yıldırım'ın evine giderek, kendisiyle görüştüğü şeklinde bir haberin yer aldığı belirtilerek, "Başkanımız hiçbir şekilde Necati Ateş ile görüşmemiştir" denildi.

Açıklamada, Necati'nin ve sarı-kırmızılı takımda kadro dışı kalan diğer oyuncuların Türk futbolunun önemli oyuncularından olduğu ifade edilerek, şu görüşlere yer verildi:

"Gerek Necati Ateş, gerekse Galatasaray Kulübü'nde kadro dışı kalan diğer futbolcular kariyerleri ile kendilerini ispatlamış ve Türk futbolunun önemli oyuncularıdır. Ne var ki transfer planımıza uygun yapılan çalışmalar sebebiyle takım kadromuzda sözkonusu oyuncuların mevkilerinde çok önemli futbolcular bulunmaktadır. Bu sebeple sözkonusu futbolcuların Futbol kaliteleri ile her takımda oynayabilecek durumda olduklarını vurguluyor, ancak hiçbiri ile görüşmediğimizi ve transfer etmeyi düşünmediğimizi önemle belirtiyoruz."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious