Fenerbahçeli Alex: Geleceğim halen belirsiz

  • Giriş : 31.05.2007 / 08:39:00
  • Güncelleme : 31.05.2007 / 08:53:21

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Alex de Souza, kendi internet sitesinde açıklama yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Alex de Souza, kendi internet sitesinde yaptığı açıklamada, "Geleceğim halen belirsiz. Kararımı 2 hafta sonra vereceğim" dedi.

Alex, 29 Mayıs tarihli yazısında, "Bazı teklifler alıyorum ve tatil süresince kaderimi belirlemeye başlayacağım" ifadelerini kullandı. Geridebıraktığımız sezonu "belki de kariyerimin en stresli yılı" olarak tanımlayan Alex, gelecek 2 yılda ne yapacağına ailesi ile birlikte oturup karar vereceğini söyledi.
Fenerbahçe'deki dönemini kulüp başkanına, taraftarlara ve en basit kulüp çalışanlarına kadar teşekkür ederek belki de sona erdirmeyi düşündüğünü kaydeden Alex, "Kararımı vermeden her yönden en iyi şekilde düşüneceğim.Konuştuğumda herşey elimin altında olacak ve 'evet' demek yeterli olacak. Diğer yandan rahat bir kafayla son durumuma karar vermek daha kolay olacak" diye ekledi.

Yıldız futbolcu geleceğine karar vermek için 2 haftanın yeterli olacağını vurgulayarak, "Kararımı her zaman yaptığım gibi, şüphelere yer bırakmadan alacağım. Bu yüzden yaşadıklarımın, olanların tüm soğukkanlılıklabir analizini yapacağım" dedi.

Öte yandan yazısında eski kulübü Cruzeiro'ya da özel bir yer ayıran Alex, "Cruziero'da iki farklı dönemde oynadım. İlki korkunçtu. İyi futbolculara sahip olsak da takım değildik. Bu yüzden insanlar suçlu aramaya başladılar. Ben, Edmundo ve Fred Rincon için öyleydi. İkincidönem ise tam bir gösteriydi. Kulüp içinde büyük bir birlik ve güçle rakiplerimizi eledik" ifadelerini kullandı.

Alex, Cruziero'nun bu sezonki durumuyla 2003 yılında kendi oynadığı ve kulübün büyük başarılar kazandığı dönem arasında bir karşılaştırma yaparak, alınan başarılarda kulüp yönetiminin ve futbolcular arasındaki birliğinönemini vurguladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious