Fenerbahçeli futbolcular imza dağıttı

  • Giriş : 07.12.2006 / 00:00:00

Ankaragücü ile oynayacakları yarınki maç için İzmir'e gelen Fenerbahçeli futbolculardan Diego Lugano ve Serkan Balcı, Forum Bornova'da bulunan Fenerium Mağazası'nda taraftarlarla bir araya gelerek forma imzaladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Mağazaya gelen futbolcular, sarı lacıvertli taraftarların yoğun ilgisiyle karşılandı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Lugano, Galatasaraylı Ümit Karan'ın, kendisi ve Edu'ya yönelik eleştirileri hakkındaki düşüncesinin sorulması üzerine, ''Galatasaray maçı oynandı, bitti ve artık geride kaldı. Şimdi bizim 7 puanlık farkı sürdürebilmemiz için ileriye bakmamız gerekiyor.'' dedi. Serkan Balcı da uzun süredir ilk 11'e giremediği ve başka takımlara transfer olacağı biçimindeki haberlere ilişkin soruya, ''Fenerbahçe'de 2 sezon başarıyla oynadığıma inanıyorum. Kadroyu belirlemek hocamızın takdirindedir. Kadroya girenler şanslarını iyi değerlendirdi. Bana beklemek düşüyor. Sezon sonuna kadar Fenerbahçe ile kontratım var. Haberleri ben de basından takip ediyorum, kimseye beyanat vermiş değilim.'' şeklinde cevap verdi.

Mağaza önündeki kalabalık taraftar grubu aldıkları formaları futbolculara imzalatırken bazıları ise üzerlerindeki giysileri imzalattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious