Fenerbahçeliler açlık grevine başladı

  • Giriş : 25.05.2006 / 00:00:00

Şampiyonluğu son maçta Galatasaray'a kaptırınca görevini bıraktığını açıklayan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın kulübün başına geri dönmesi için Hatay'dan gelen bir taraftar açlık grevine başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Elinde, ''100. yıl sensiz olmaz başkanım. Ömrümüz bir 100. yıl daha görmeye yetmez. Yalnız değilim, dönmen için çarpan tüm Fenerbahçelilerin yüreğini aldım yanıma'' yazılı pankart taşıyan Serkan Kuş, Aziz Yıldırım'ın başkanlığa geri döneceği güne kadar eylemini devam ettireceğini söyledi.

Hatay'da motosikletini çok düşük bir fiyatla satarak İstanbul'a geldiğini belirten Kuş, ''Başkan Aziz Yıldırım'ın geri dönmesi için açlık grevi yapmaya başladım.Takımımızın kuruluşun 100. yılındönümünde deneyimsiz bir başkan istemiyoruz. Hem Aziz Yıldırım'ı çok seviyoruz. Hem de 100. yılda ornunla birlikte başarılara imza atmak istediğimiz için geri dönmesini istiyoruz. Ben onun dönmesini isteyen tüm Fenerbahçeliler adına bu eylemi yapmaya karar verdim. Sonuna kadar gideceğim'' diye konuştu.

Öte yandan Fas'tan geldiğini söyleyen yabancı uyruklu bir kişide kulüp binasına gelerek yöneticilerle görüşmek istedi. Futbolcu olduğunu ve kendisine transfer teklifi yapıldığını öne süren şahıs, Aziz Yıldırım ve Daum tarafından kulübe çağrıldığını idida etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious