Fenerbahçe'nin büyük teklifi

Fenerbahçe'nin büyük teklifi.27029
  • Giriş : 29.04.2008 / 11:31:00

Sarı-lacivertliler, dünyaca ünlü teknik adama teklifini yaptı. Mourinho imzayı atarsa sponsorlardan gelecek 60 milyon Euro'nun tamamı transfere ayrılacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


Avrupa'da çıtayı yükseltmek isteyen Fenerbahçe dünyaca ünlü teknik adam Jose Mourinho'ya öyle bir öneride bulundu ki, Portekizli teknik adamın kafasının karışmaması imkansız.

Sarı-lacivertli yöneticilerin ünlü çalıştırıcıya senelik 7.5 milyon Euro ve sponsorlardan gelecek olan 60 milyon Euro'nun tamamını da transfer bütçesi olarak sunduğu öğrenildi.

Fenerbahçe'nin önde gelen isimleri, 'Bu sezon takımın avrupa'da neler yapabileceğini gördük. Avrupa'da kupa istiyorsak vizyonu geniş bir hocayı takımın başına getirmeliyiz' diyorlar.

Zico'nun takım içinde otoriteyi sağlayamadığı konusunda hem fikir olan camianın önde gelen isimlerinin de Mourinho üzerinde yoğunlaştığı gelen bilgiler arasında.

Gelecek sezon Avrupa'da büyük hedefler koyan yönetimin teknik adamı ikna etmeye çalıştığı öğrenildi. Fenerbahçeli yöneticilerin ligde her şeyin belirlenmesinden sonra görüşmelere hız verecek. Mourinho'nun vizyonu olan bir kulüpte çalışmak istemesi bu anlaşmanın gerçekleşme olasılığınıda arttırıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious