Fenerbahçe'nin dinamosu

Fenerbahçe'nin dinamosu.13754
  • Giriş : 04.09.2007 / 18:53:00

Fenerbahçe'nin, sakatlığı bulunan Ganalı futbolcusu Stephen Appiah, takım arkadaşları izinli olmasına karşın çalışmalarını günde çift antrenman yaparak sürdürüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Samandıra Tesisleri'nde çalışan Appiah, kulübün resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada, kendisini çok iyi hissettiğini ve forma giyeceği günü beklediğini kaydetti. Milli maç nedeniyle takıma verilen 3 günlük izne karşın, çalışmalarını aralıksız sürdüren Appiah, ''Arkadaşlarımla aramdaki farkı kapatmak ve sakatlığımı tam olarak rehabilite etmek için, çalışmalarıma ara vermedim. Bir an önce formama kavuşmak için hırsla çalışıyorum'' dedi.

Kendisini çok iyi hissettiğini ve ağrılarının da neredeyse kalmadığını dile getiren Ganalı futbolcu, ''Sadece antrenman ve maç eksiğim var. Bunları da kapatırsam tam hazır olurum. Forma giyeceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum'' açıklamasını yaptı.

Bu arada, çalışmalarını 7 Eylül Cuma gününe kadar tek başına sürdürecek olan Appiah'ın, cuma günü kontrolden geçirileceği ve takımla birlikte çalışıp çalışamayacağına karar verileceği bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious