Fenerbahçe'nin işi şimdi başlıyormuş!

Fenerbahçe'nin işi şimdi başlıyormuş!.7384
  • Giriş : 24.05.2009 / 23:12:00

“Esas işimiz şimdi başlıyor. Verdiğimiz sözlerin arkasında durmak ve kendimize biçtiğimiz hedeflere ulaşmak için gerekli girişimleri ve yatırımları yapacağız”

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ali Koç, Konyaspor maçı sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada kongre süreci değerlendirdi.

Fenerbahçe'ye yakışan, diğer kulüplerin de örnek alabileceği bir kongre süreci yaşandığını kaydeden, seçimde başkan Aziz Yıldırım ile yarışan Şadan Kalkavan ve ekibine teşekkür eden Koç şunları söyledi:

“Hepinize teşekkür ediyorum. Yakınen kongreyi takip ettiniz. Genelde Fenerbahçe sözkonusu olduğunda bardağı yarı boş gören medya ile bu hafta çok verimli bir çalışmamız oldu. Fenerbahçe sözkonusu olduğunda bardak yarı doluydu. Yeni yönetim kurulumuz Fenerbahçe'ye hayırlı olsun. Önemli olan Fenerbahçe'ye yakışan, diğer kulüplere de örnek olabilecek bir kongre süreci yaşamamızdır. Sonucunda herkes birbirini kucaklayarak Fenerbahçe tarihinin en yüksek katılımlı seçimini çok olumlu duygularla tamamladık. Başta Şadan Kalkavan ve ekibi olmak üzere, kongreye katıldıkları için, rekabet ve renk kattıkları için, Fenerbahçe'ye yakışan bir kongreyle sonuçlanmasında katkıları olduğu için herbirine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kongreye katılan herkese de teşekkür ediyorum.”

Yeni yönetim kurulunun yarından itibaren görevine başlayacağını ifade eden Koç, konuşmasını şöyle tamamladı: “Esas işimiz şimdi başlıyor. Biliyorsunuz iddialı sözlerimiz var. Bundan sonra verdiğimiz sözlerin arkasında durmak ve kendimize biçtiğimiz hedeflere ulaşmak için gerekli girişimleri ve yatırımları yapacağız.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*