Fenerbahçe'nin işi zor!

Fenerbahçe'nin işi zor!.14331
  • Giriş : 16.09.2007 / 11:50:00

F.Bahçe yeni oyun sistemi 3-5-2 ile Rize karşısında etkili olamadı. Beraberliği zor kurtaran Sarı-Lacivertli ekip taraftarını üzerken, spor yorumcuları şunları yazdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sarı-lacivertli ekip, Şükrü Saracoğlu Stadı'nda taraftarına yine saç - baş yoldurdu. Temposuz, isteksiz oyunun faturası kaybedilen iki puan oldu. Spor yazarları Fenerbahçe maçını böyle değerlendirdi;

Rıdvan Dilmen / Sakın Ha

Eski köye yeni adet geldi. Fenerbahçe, inşallah çarşamba akşamı Inter'e karşı bu sistemle oynamaz.

Rize yeni yeni toparlanmaya çalışan bir takım. Şu anda yüzde yüz iyi durumda değiller. Fenerbahçe'nin iki kenar oyuncularının arkasına sızabilseler kazanmaları işten bile değildi. Birkaç kez indiler, bir gol, iki - üç pozisyon buldular. Inter oralara girer ve sonuç alır. Kısacası dün geceki hataları affetmez.

Erman Toroğlu / Fenerbahçe'yi ıslıklasınlar

BENCE maçın ana fikri şu... Stat hoparlöründen bir görevli, Rize kalecisinin aut atışlarını ağırlaştırdığında ’ıslıklayın’ komutu geliyor. Yani hazretleri, maçın ağırlığını, maçın temposuzluğunu Rize kalecisine bağlamış. Eğer o, aut atışlarını çabuk kullanırsa, maç çabuk oynanacak! Aslında o görevlinin ’çabuk oynayın’ diye F.Bahçe takımını ıslıklattırması lazım.

Can Bartu / İtalyanlar affetmez

FENERBAHÇE dün çok istekli oynadı. Daha önceki maçlara nazaran da çok gol pozisyonuna girdi, kaçırdı. Eskiden bu da yoktu. Ama bu 3 puana yetmedi. Çaykur Rizespor da iyi savaşarak, güçlü rakibine çelmeyi taktı.

Ahmet Çakar / Sistemler yalandır

Fenerbahçe'de kan kaybı devam ediyor. Hem kötü Futbol hem kötü sonuçlar seyircide bardağı yavaş yavaş taşıracak gibi. Dün gece de gördük. Bir takımda uyum ve kadro sorunu varsa paşalar çok, erler de yeteneksizse hangi sistemle oynarsanız oynayın pek fazla birşey değişmiyor.

Selim Soydan / Yine aynı tas...

Dün F.Bahçe sistemi değişik oynatmaya çalıştı. Ama sistemi oynamak için öncelikle kondisyon lazım. Eğer sen rakibin kadar mücadele edemezsen, buna fizikman hazır olmazsan her maçta zorlanırsın. Dün akşam da buna şahit olduk. Rizespor’da Emrah ve Emre’nin arkadaşlarına nazaran daha iyi olduğunu gördük.

İNTERNET SPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious