Fenerbahçe'nin istediği 3 yerli

Fenerbahçe'nin istediği 3 yerli.11140
  • Giriş : 29.12.2008 / 14:17:00

Fenerbahçe Kulübü, yürütülen transfer çalışmalarıyla ilgili bir açıklama yaptı. Sarı lacivertli kulübün takıma kazandırmak için transfer girişiminde bulunduğu 3 yerli futbolcu:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe Kulübü, transfer çalışmalarıyla ilgili yaptığı açıklamada, şu ana kadar 3 yerli oyuncu, Sercan Yıldırım, Özer Hurmacı ve Gökhan Emreciksin için transfer girişiminde bulunulduğunu bildirdi.

Kulübün internet sitesinde, medyada yer alan çok sayıda futbolcuyla ilgili transfer haberleri üzerine yapılan açıklamada, ara transfer dönemi için sadece bu üç futbolcu konusunda çalışma yapıldığı kaydedildi.

Sercan Yıldırım için yapılan resmi teklife Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı'nın, bu futbolcuyu vermek istemediklerini, satmayı düşündüklerinde görüşme yapabilecekleri yanıtını verdiği ifade edildi.

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir'in Ankaraspor'dan Özer Hurmacı'nın transferi için Melih Gökçek ile görüştüğü, ancak başkent ekibinin bu futbolcuyu şu an için vermek istemediği belirtildi.

-GÖKHAN EMRECİKSİN İÇİN GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR-

Sarı-lacivertli kulüp, Ankaragücü'nden transfer etmek istedikleri Gökhan Emreciksin için görüşmelerin devam ettiğini bildirdi.

Gökhan için başkent ekibiyle ve futbolcunun menajeri ile yapılan görüşmelerde belli konularda anlaşma sağlandığı ve görüşmelere devam edildiği kaydedilerek, şu görüşlere yer verildi:

''Bu futbolcular dışında kesinlikle yerli ya da yabancı herhangi bir futbolcu transferi konusunda bir çalışmamız yoktur. Bu 3 futbolcu haricinde kulübümüz hakkında çıkan tüm transfer haberleri yalandır. Taraftarlarımızın da kulübümüzün resmi açıklaması olmadan hiçbir transfer haberine itibar etmemesi gerektiğini önemle hatırlatırız.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*