Fenerbahçe'nin istediği Kuranyi neler dedi?

Fenerbahçe'nin istediği Kuranyi neler dedi?.10822
  • Giriş : 26.07.2007 / 20:53:00

Schalke'nin yaptığı idmanın ardından soruları yanıtlayan Kuranyi, Fener'nin kendisini transfer etmek istediği yönünde çıkan haberlerle ilgili olarak şunları söyledi:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Almanya Birinci Ligi'nin (Bundesliga) köklü ekiplerinden Schalke 04'te forma giyen Kevin Kuranyi, F.Bahçe'nin transfer gündemine olmasının, kendisi adına gurur verici olduğunu söyledi.

Schalke 04'ün yaptığı antremanın ardından soruları yanıtlayan Kevin Kuranyi, Fenerbahçe'nin kendisini transfer etmek istediği yönünde çıkan haberlerle ilgili olarak şunları söyledi:

"Bugüne kadar Fenerbahçe'den bana direkt gelmiş bir teklif yok. Ben de basından ve kulüp çevresinden ögrendim. Fenerbahçe'den yüzde 100 teklif geldiğini düşünüyorum. Böyle bir büyük kulübün transfer gündeminde olmak benim adıma memnunluk ve gurur verici. Ancak şöyle bir gerçek var ki, o da benim Schalke 04 kulübü ile üç yıllık sözleşmem olmasıdır." Brezilya doğumlu ünlü golcü, şartlar uygun olduğu takdirde Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico ile çalışmanın keyif verici olacağını söyledi.

Fenerbahçe'nin yanı sıra Galatasaray'ın da kendisini transfer etmek istediğini basından takip ettiğini belirten Kuranyi, "Bu konunun ciddiyeti hakkında birşey söyleyemem" dedi.

Kuranyi ayrıca Türkiye'nin çok güzel bir ülke olduğunu vurgulayarak, "Hem burada, hem de Türkiye'de çok iyi Türk arkadaşlarım var" ifadesini kullandı.Lincoln'ün Galatasaray'a transferini de değerlendiren Kevin Kuranyi, şunları söyledi:

"Lincoln'ün, Galatasaray gibi bir kulübe transfer olmakla geleceğine yönelik iyi bir adım attığını düşünüyorum. İyi bir kulübe gitti. Kendisine başarılar diliyorum. Galatasaray´ın Duisburg kampı sırasında da kendisini ziyaret etmiştim. Lincoln, Galatasaray'la herşeyin yolunda gittigini söyleyip, Türkiye'den övgüyle bahsetmişti."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious