Fenerbahçe'nin şansı yüzde 10

Fenerbahçe'nin şansı yüzde 10.10492
  • Giriş : 15.11.2007 / 13:29:00

Milli maçlar nedeniyle lige verilen arada Fenerbahçe Kulübü'nden aldığı izinle Madrid'de bulunan Brezilyalı futbolcu Roberto Carlos, AS gazetesinde yer alan demecinde, Fenerbahçe'nin Real Madrid'i yenme olasılığını yüzde 10 olarak gösterdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Şampiyonlar Ligi'nde üst tura kalmaları halinde olası bir Fenerbahçe-Real Madrid maçı ile ilgili yorumu sorulan Roberto Carlos, “Bizim için çok zor.Olasıklara göre yüzde 80 kaybederiz, yüzde 10 berabere kalırız, yüzde 10kazanırız” değerlendirmesinde bulundu.

Roberto Carlos ile birlikte röportaj veren Real Madrid'in genç sol kanatoyuncusu Marcelo ise Carlos'a karşı oynamak istemediğinden ŞampiyonlarLigi'nde Fenerbahçe ile karşılaşmak istemediğini belirtti.

Real Madrid'de kendisinden sonra sol kanadı devralan ve “varisim”dediği Marcelo Vieria ile restoranda buluşan Roberto Carlos, yerini yinebir Brezilyalı olan Marcelo'nun almasından dolayı memnun olduğunu ifade etti.

AS gazetesinin gerçekleştirdiği buluşmada 19 yaşındaki Marcelo ise “EğerRoberto Madrid'den gitmeseydi asla burada oynayamazdım. O denim idolüm” dedi.

Öte yandan Roberto Carlos, La Liga'da favori olarak Real Madrid'i gösterdi. Barcelona'da çok sayıda yıldız futbolcu olduğunun hatırlatılması üzerine Brezilyalı futbolcu, “Gökte de çok fazla yıldız var! En iyi takım Madrid. Yıldızlar kupa kazandırmaz. Madrid daha fazla rekabetçi ve tüm kupalarda favori” yorumunu yaptı.

Real Madrid'de forvet oyuncusu Robinho'yu “dünyanın en iyisi olacak” diyetanımlayan Carlos, Real Madrid'in bu sezon La Liga'yı kazanması halinde, “sadece bir Real Madrid taraftarı olarak” Madrid'deki kutlamalara gitmekistediğini kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious